Zavádzame novú službu dodávania tovaru počas pracovných dní, "CAFEPOINT Express donášková služba do 24h", viac informácií tu

V súvislosti so súčasnou situáciou Vás chceme informovať o uzavretí všetkých našich kamenných prevádzok až do odvolania. Miesto osobného odberu, viac informácií tu

Lavazza Caffé Decaffeinato 250g, mletá

Stredne pražená mletá káva Lavazza Caffé Decaffeinato má príjemnú arómu s tónmi medu a mandlí a lahodnú chuť. Káva je zbavená kofeínu prirodzeným spôsobom.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • Značka: Lavazza
  • Kód produktu: 122108
  • 6,99€

Charakteristika kávy Lavazza Caffé Decaffeinato

Stredne pražená mletá káva Lavazza Caffé Decaffeinato pozostáva z kvalitných kávových zŕn Arabiky z Južnej Ameriky a Robusty z juhovýchodnej Ázie. Má príjemnú arómu s tónmi medu a mandlí a lahodnú chuť s ľahkým telom. Káva je zbavená kofeínu prirodzeným spôsobom. Ideálna na prípravu talianskeho espressa alebo lahodných kávových špecialít (cappuccino, caffé latte, latte macchiato,...).

Viac informácií o talianskych kávových zmesiach sa môžete dozvedieť tu.

O pražiarovi kávy Lavazza Caffé Decaffeinato

Lavazza je spoločnosť, ktorá sa zameriava na praženie, distribúciu a predaj kávy a výrobu kávových automatov a kapsulových kávovarov. V roku 1895 ju založil Luigi Lavazza a sídli v talianskom meste Turín. Pôvodne začínala ako malá rodinná firma, dnes túto značku poznajú kávičkári na celom svete, pretože pôsobí vo viac ako 90-tich krajinách sveta. V konkurenčnom kávovom biznise sa presadila vďaka inováciam a využitiu sily reklamy a marketingu. Lavazza vyberá len tie najlepšie kávové zrná, aby vytvorila špeciálne kávové zmesi, ktoré si môžete s radosťou vychutnávať každý deň. Viac ako 120-ročná tradícia praženia kávy zaručuje, že vo Vašej šálke odhalíte tajomstvo tej najlahodnejšej chuti. Viac o spoločnosti Lavazza sa môžete dozvedieť tu.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!