Lavazza Cremoso 1kg, zrno

Zrnková káva Lavazza Espresso Cremoso sa vďaka špeciálnemu procesu praženia vyznačuje tradičným talianskym chuťovým profilom. Ide o zmes Arabiky a Robusty.
  • Značka: Lavazza
  • Kód produktu: 100155
  • 22,99€

Charakteristika kávy Lavazza Espresso Cremoso

Stredne pražená zrnková káva Lavazza Espresso Cremoso pozostáva z kvalitných kávových zŕn Arabiky pochádzajúcich z Latinskej Ameriky a Robusty z juhovýchodnej Ázie. Vďaka špeciálnemu procesu praženia sa vyznačuje tradičným talianskym chuťovým profilom; má príjemnú arómu, bohatú, perzistentnú krému a neodolateľnú chuť s jemne čokoládovou dochuťou. Ideálna na prípravu klasického talianskeho espressa alebo trendových kávových špecialít, od cappuccina po caffé latte. Vynikajúci štart do nového dňa.

Viac informácií o talianskych kávových zmesiach sa môžete dozvedieť tu.

O pražiarovi kávy Lavazza Espresso Cremoso

Lavazza je spoločnosť, ktorá sa zameriava na praženie, distribúciu a predaj kávy a výrobu kávových automatov a kapsulových kávovarov. V roku 1895 ju založil Luigi Lavazza a sídli v talianskom meste Turín. Pôvodne začínala ako malá rodinná firma, dnes túto značku poznajú kávičkári na celom svete, pretože pôsobí vo viac ako 90-tich krajinách sveta. V konkurenčnom kávovom biznise sa presadila vďaka inováciam a využitiu sily reklamy a marketingu. Lavazza vyberá len tie najlepšie kávové zrná, aby vytvorila špeciálne kávové zmesi, ktoré si môžete s radosťou vychutnávať každý deň. Viac ako 120-ročná tradícia praženia kávy zaručuje, že vo Vašej šálke odhalíte tajomstvo tej najlahodnejšej chuti. Viac o spoločnosti Lavazza sa môžete dozvedieť tu.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!