Zavádzame novú službu dodávania tovaru počas pracovných dní, "CAFEPOINT Express donášková služba do 24h", viac informácií tu

V súvislosti so súčasnou situáciou Vás chceme informovať o uzavretí všetkých našich kamenných prevádzok až do odvolania. Miesto osobného odberu, viac informácií tu

Lavazza Gran Espresso 1kg, zrnková káva

Stredne pražená zrnková káva Lavazza Gran Espresso sa vyznačuje bohatou a vyváženou chuťou, hustou krémou, plným telom a delikátnou dochuťou.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • Značka: Lavazza
  • Kód produktu: 100019
  • 24,99€
  • Pražená zrnková káva
  • Zmes Arabiky (40%) a Robusty (60%)
  • Hmotnosť balenia: 1 kg
  • Káva určená pre pákové, automatické a moka kávovary

Charakteristika kávy Lavazza Gran Espresso

Stredne pražená zrnková káva Lavazza Gran Espresso pozostáva zo starostlivo vyberaných kávových zŕn druhu Arabika pochádzajúcich z Brazílie a Hondurasu a Robusty z Ugandy. Aróma s tónmi tmavej čokolády a korenia sa snúbi s bohatou a vyváženou chuťou, aby poskytla v šálke znamenité espresso. Okrem toho sa káva vyznačuje hustou krémou, plným telom a delikátnou dochuťou.

Viac informácií o talianskych kávových zmesiach sa môžete dozvedieť tu.

O pražiarovi kávy Lavazza Gran Espresso

Lavazza je spoločnosť, ktorá sa zameriava na praženie, distribúciu a predaj kávy a výrobu kávových automatov a kapsulových kávovarov. V roku 1895 ju založil Luigi Lavazza a sídli v talianskom meste Turín. Pôvodne začínala ako malá rodinná firma, dnes túto značku poznajú kávičkári na celom svete, pretože pôsobí vo viac ako 90-tich krajinách sveta. V konkurenčnom kávovom biznise sa presadila vďaka inováciam a využitiu sily reklamy a marketingu. Lavazza vyberá len tie najlepšie kávové zrná, aby vytvorila špeciálne kávové zmesi, ktoré si môžete s radosťou vychutnávať každý deň. Viac ako 120-ročná tradícia praženia kávy zaručuje, že vo Vašej šálke odhalíte tajomstvo tej najlahodnejšej chuti. Viac o spoločnosti Lavazza sa môžete dozvedieť tu.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!