Lavazza Retail Gran Aroma 1kg, zrno

Zrnková káva Lavazza Espresso Gran Aroma pozostáva z vyberaných kávových zŕn Arabiky pochádzajúcich z Južnej a Strednej Ameriky. Má lahodnú, bohatú chuť.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • Značka: Lavazza
  • Kód produktu: 100018
  • 22,90€

Charakteristika kávy Lavazza Espresso Gran Aroma

Zrnková káva Lavazza Espresso Gran Aroma pozostáva z vyberaných kávových zŕn Arabiky pochádzajúcich z Južnej a Strednej Ameriky. Je mierne pražená presne podľa talianskej tradície a určená na prípravu klasického espressa. Jedná sa o vyváženú kávu s príjemnou arómou a lahodnou, bohatou chuťou, doplnenou o jemné tóny čokolády.

O pražiarovi kávy Lavazza Espresso Gran Aroma

Lavazza je spoločnosť, ktorá sa zameriava na praženie, distribúciu a predaj kávy a výrobu kávových automatov a kapsulových kávovarov. V roku 1895 ju založil Luigi Lavazza a sídli v talianskom meste Turín. Pôvodne začínala ako malá rodinná firma, dnes túto značku poznajú kávičkári na celom svete, pretože pôsobí vo viac ako 90-tich krajinách sveta. V konkurenčnom kávovom biznise sa presadila vďaka inováciam a využitiu sily reklamy a marketingu. Lavazza vyberá len tie najlepšie kávové zrná, aby vytvorila špeciálne kávové zmesi, ktoré si môžete s radosťou vychutnávať každý deň. Viac ako 120-ročná tradícia praženia kávy zaručuje, že vo Vašej šálke odhalíte tajomstvo tej najlahodnejšej chuti. Viac o spoločnosti Lavazza sa môžete dozvedieť tu.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!