Lyra čokoláda Macondo Paradise, 90g

Vysokokvalitná horká čokoláda LYRA Macondo Paradise 60% Vás prekvapí svojou neobyčajnou chuťou a ľahkým kyslým nádychom. Hmotnosť: 90 g. Vyrobené na Slovensku.
  • Značka: Lyra
  • Kód produktu: 603161
  • Tento produkt je nedostupný

Vášnivý dotyk kakaa

Táto vysokokvalitná horká čokoláda Vás prekvapí svojou neobyčajnou chuťou a ľahkým kyslým nádychom, ktorý sa dokonale snúbi s kakaovou ovocnosťou. Navyše horká chuť kakaa je perfektne vyvážená sladkými tónmi. Záplava nekonečnej slasti už po prvom zahryznutí!

Čokoláda je vyrobená z kakaa s označením Fino de Aroma. Jedná sa o kakaovú hmotu pozostávajúcu z odrôd kakaovníka Criollo a Trinitario, ktoré sa pestujú najmä v Ekvádore, Kolumbii, Venezuele či Peru. Vyznačuje sa príjemnou ovocno-kvetinovou arómou obohatenou o náznaky orechového sladu.

Hmotnosť balenia: 90 g. Vyrobené na Slovensku.

Zloženie: kakaová hmota (obsah kakaovej sušiny: min. 60%), trstinový cukor, kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín, aróma: prírodná vanilka.

Výživové údaje produktu LYRA Čokoláda Macondo Paradise 60% na 100g:

Energia:   2346 kJ / 560 kcal
Tuky:   36 g
- z toho NMK*:   20 g
Sacharidy:   53 g
- z toho cukry:   39 g
Vláknina:   9 g
Bielkoviny:   7 g
Soľ:   0 g

NMK* - nasýtené mastné kyseliny

O výrobcovi čokolád LYRA

LYRA Chocolate s.r.o. je spoločnosť pôsobiaca na Slovensku, ktorá sa špecializuje na výrobu čokolády a rôznych čokoládových produktov. Jedná sa o vysokokvalitné a exkluzívne čokolády, ktoré sa zaraďujú medzi najlepšie na svete. Firma prísne dohliada na ich celý proces výroby, od suroviny až po distribúciu. Obchoduje s pôvodnými pestovateľmi kakaových bôbov v Ekvádore a Kolumbii a intenzívne sa zapája do ich vzdelávania. Na výrobu čokolád používa LYRA výlučne kakao s označením Fino de Aroma, ktoré pozostáva z odrôd Criollo a Trinitario a predstavuje len 6% z celkovej svetovej produkcie kakaa. Okrem toho sú produkty osladené trstinovým cukrom a neobsahujú nijaké chemické či aromatické látky. Spoznajte pravú chuť čokolády!

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!