Zavádzame novú službu dodávania tovaru počas pracovných dní, "CAFEPOINT Express donášková služba do 24h", viac informácií tu

V súvislosti so súčasnou situáciou Vás chceme informovať o uzavretí všetkých našich kamenných prevádzok až do odvolania. Miesto osobného odberu, viac informácií tu

Lyra čokoláda Noche Milk 40%, 90g

Vysokokvalitná mliečna čokoláda LYRA Noche Milk 40% sa pýši čokoládovo-tmavou farbou. Charakterizuje ju krémová mliečna chuť obohatená o podtóny karamelu.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • Značka: Lyra
  • Kód produktu: 603095
  • 4,69€

Kyslá a krémová chuť v jednom

Táto vysokokvalitná mliečna čokoláda sa pýši typickou čokoládovo-tmavou farbou. Charakterizuje ju krémová mliečna chuť obohatená o podtóny karamelu a ovocia a nepatrnú kyslosť. Záplava nekonečnej slasti už po prvom zahryznutí!

Čokoláda je vyrobená z kakaa s označením Fino de Aroma. Jedná sa o kakaovú hmotu pozostávajúcu z odrôd kakaovníka Criollo a Trinitario, ktoré sa pestujú najmä v Ekvádore, Kolumbii, Venezuele či Peru. Vyznačuje sa príjemnou ovocno-kvetinovou arómou obohatenou o náznaky orechového sladu.

Hmotnosť balenia: 90 g. Vyrobené na Slovensku.

Zloženie: kakaová hmota (obsah kakaovej sušiny: min. 40%), trstinový cukor, kakaové maslo, sušené mlieko, emulgátor: sójový lecitín, aróma: prírodná vanilka.

Výživové údaje produktu LYRA Čokoláda Noche Milk 40% na 100g:

Energia:   2340 kJ / 550 kcal
Tuky:   33 g
- z toho NMK*:   10 g
Sacharidy:   57 g
- z toho cukry:   46 g
Vláknina:   3 g
Bielkoviny:   6 g
Soľ:   0 g

NMK* - nasýtené mastné kyseliny

O výrobcovi čokolád LYRA

LYRA Chocolate s.r.o. je spoločnosť pôsobiaca na Slovensku, ktorá sa špecializuje na výrobu čokolády a rôznych čokoládových produktov. Jedná sa o vysokokvalitné a exkluzívne čokolády, ktoré sa zaraďujú medzi najlepšie na svete. Firma prísne dohliada na ich celý proces výroby, od suroviny až po distribúciu. Obchoduje s pôvodnými pestovateľmi kakaových bôbov v Ekvádore a Kolumbii a intenzívne sa zapája do ich vzdelávania. Na výrobu čokolád používa LYRA výlučne kakao s označením Fino de Aroma, ktoré pozostáva z odrôd Criollo a Trinitario a predstavuje len 6% z celkovej svetovej produkcie kakaa. Okrem toho sú produkty osladené trstinovým cukrom a neobsahujú nijaké chemické či aromatické látky. Spoznajte pravú chuť čokolády!

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!