Lyra čokoláda Santander Magic 85%, 90g

Vysokokvalitná horká čokoláda LYRA Santander Magic 85%. Jej silnú kakaovú chuť obohacujú jemné orieškové tóny a zakončuje ľahký nádych kyslosti.
  • Značka: Lyra
  • Kód produktu: 603162
  • Tento produkt je nedostupný

Absolútny pôžitok z kakaa

Táto vysokokvalitná horká čokoláda obsahuje minimálne 85% kakaovej sušiny. Jej silnú kakaovú chuť obohacujú jemné orieškové tóny a zakončuje ľahký nádych kyslosti. Záplava nekonečnej slasti už po prvom zahryznutí!

Čokoláda je vyrobená z kakaa s označením Fino de Aroma. Jedná sa o kakaovú hmotu pozostávajúcu z odrôd kakaovníka Criollo a Trinitario, ktoré sa pestujú najmä v Ekvádore, Kolumbii, Venezuele či Peru. Vyznačuje sa príjemnou ovocno-kvetinovou arómou obohatenou o náznaky orechového sladu.

Hmotnosť balenia: 90 g. Vyrobené na Slovensku.

Zloženie: kakaová hmota (obsah kakaovej sušiny: min. 85%), trstinový cukor, kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín, aróma: prírodná vanilka. Krajina pôvodu kakaových bôbov: Kolumbia.

Výživové údaje produktu LYRA Čokoláda Santander Magic na 100g:

Energia:   2640 kJ / 630 kcal
Tuky:   50 g
- z toho NMK*:   30 g
Sacharidy:   34 g
- z toho cukry:   15 g
Vláknina:   12 g
Bielkoviny:   9 g
Soľ:   0 g

NMK* - nasýtené mastné kyseliny

O výrobcovi čokolád LYRA

LYRA Chocolate s.r.o. je spoločnosť pôsobiaca na Slovensku, ktorá sa špecializuje na výrobu čokolády a rôznych čokoládových produktov. Jedná sa o vysokokvalitné a exkluzívne čokolády, ktoré sa zaraďujú medzi najlepšie na svete. Firma prísne dohliada na ich celý proces výroby, od suroviny až po distribúciu. Obchoduje s pôvodnými pestovateľmi kakaových bôbov v Ekvádore a Kolumbii a intenzívne sa zapája do ich vzdelávania. Na výrobu čokolád používa LYRA výlučne kakao s označením Fino de Aroma, ktoré pozostáva z odrôd Criollo a Trinitario a predstavuje len 6% z celkovej svetovej produkcie kakaa. Okrem toho sú produkty osladené trstinovým cukrom a neobsahujú nijaké chemické či aromatické látky. Spoznajte pravú chuť čokolády!

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!