Vážení zákazníci,
v súvislosti so súčasnou situáciou Vás chceme informovať o uzavretí všetkých našich kamenných prevádzok až do odvolania súčasného stavu. Rovnako je uzavretá prevádzka Cafepoint na Žilinskej ulici, ktorá pre internetový obchod obsluhovala zákazníkov s osobnými odbermi. Miesto osobného odberu je presunuté do centrálneho skladu na Račianskej ulici č. 66 v Bratislave v čase od 9:00 do 16:00. Pri osobnom odbere nie je možná platba v hotovosti a kartou. Pri osobnom odbere tovaru je potrebné zvoliť online platbu kartou, alebo platbou pomocou predfaktúry.
Váš tím Cafepoint

Vážení zákazníci,
zavádzame novú službu dodávania tovaru počas pracovných dní, "CAFEPOINT Express donášková služba do 24h", v pracovné dni, pre mesto Bratislava. Pri využití donáškovej služby je nutná online platba. Donášková služba je bezplatná.

LYRA Gallery Set čokolád, 6x80g

LYRA Gallery Set čokolád obsahuje 6 rôznych druhov čokolád, ktoré sú zárukou nekonečnej chuťovej slasti. Vstúpte do sveta výnimočných labužníckych zážitkov!
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • Značka: Lyra
  • Kód produktu: 603226
  • 21,90€

Maximálny pôžitok s nádychom umenia

Ak ste nadšeným milovníkom kvalitnej čokolády alebo máte vo svojom okolí náročného čokoholika a chceli by ste ho obdarovať, potom môže byť tento set čokolád skvelou voľbou. V balení sa nachádza originálne sladké pokušenie: 6 rôznych druhov čokolád exkluzívnej edície LYRA Gallery, ktoré sú zárukou nekonečnej chuťovej slasti. Navyše, vďaka spolupráci so známym slovenským maliarom Danielom Bidelnicom sa čokolády pýšia skutočne pôsobivými obalmi, čo je dôkazom toho, že aj táto skvelá pochúťka môže byť umeleckým dielom. Vstúpte do sveta výnimočných labužníckych zážitkov!

Počet čokolád v 1 balení: 6 ks. Hmotnosť 1 čokolády: 80 g. Hmotnosť celého balenia: 480 g.

Obsah balenia:

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!