Lyra Mandala Duo Dark, 34g

Horká čokoláda LYRA Duo Mandala Dark sa pýši dokonalou harmóniou horkej, sladkej a kyslej chuti. Výnimočná vďaka svojmu okrúhlemu tvaru a luxusnému posypu.
  • Značka: Lyra
  • Kód produktu: 604032
  • Tento produkt je nedostupný

Vzrušujúce čokoládové pokušenie

Táto tenučká horká čokoláda je výnimočná vďaka svojmu okrúhlemu tvaru a luxusnému posypu z lyofilizovaného (mrazom sušeného) ovocia alebo scukornatených lupeňov kvetov. Tie dodávajú čokoláde osviežujúce tóny, čím vzniká dokonalá harmónia horkej, sladkej a kyslej chuti. Záplava nekonečnej slasti už po prvom zahryznutí!

Čokoláda je vyrobená z kakaa s označením Fino de Aroma. Jedná sa o kakaovú hmotu pozostávajúcu z odrôd kakaovníka Criollo a Trinitario, ktoré sa pestujú najmä v Ekvádore, Kolumbii, Venezuele či Peru. Vyznačuje sa príjemnou ovocno-kvetinovou arómou obohatenou o náznaky orechového sladu.

Hmotnosť balenia: 34 g. Balenie obsahuje 2 kusy čokolád v tvare mandaly. Vyrobené na Slovensku.

Zloženie: kakaová hmota (obsah kakaovej sušiny: min. 53%), trstinový cukor, kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín, aróma: prírodná vanilka, posypy: lyofilizovaná jahoda, lyofilizovaná malina, kvety fialky v cukre, kvety ruže v cukre, lístky mäty v cukre. Výrobok môže obsahovať stopy mlieka.

Výživové údaje produktu LYRA Duo Mandala Dark na 100g:

Energia:   2289 kJ / 546 kcal
Tuky:   33,1 g
- z toho NMK*:   19,8 g
Sacharidy:   56 g
- z toho cukry:   44,8 g
Vláknina:   8,2 g
Bielkoviny:   5,1 g
Soľ:   0 g

NMK* - nasýtené mastné kyseliny

O výrobcovi čokolád LYRA

LYRA Chocolate s.r.o. je spoločnosť pôsobiaca na Slovensku, ktorá sa špecializuje na výrobu čokolády a rôznych čokoládových produktov. Jedná sa o vysokokvalitné a exkluzívne čokolády, ktoré sa zaraďujú medzi najlepšie na svete. Firma prísne dohliada na ich celý proces výroby, od suroviny až po distribúciu. Obchoduje s pôvodnými pestovateľmi kakaových bôbov v Ekvádore a Kolumbii a intenzívne sa zapája do ich vzdelávania. Na výrobu čokolád používa LYRA výlučne kakao s označením Fino de Aroma, ktoré pozostáva z odrôd Criollo a Trinitario a predstavuje len 6% z celkovej svetovej produkcie kakaa. Okrem toho sú produkty osladené trstinovým cukrom a neobsahujú nijaké chemické či aromatické látky. Spoznajte pravú chuť čokolády!

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!