Lyra čokoláda Peru Dark 70%, 90g

Vysokokvalitná tmavá čokoláda LYRA Peru Dark 70% je jedinečná vďaka svojmu čistému pôvodu - obsahuje až 70% kakaa pochádzajúceho z peruánskych plantáží.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • Značka: Lyra
  • Kód produktu: 603096
  • 4,69€

Excelentná chuť kakaa

Táto vysokokvalitná tmavá čokoláda je jedinečná vďaka svojmu čistému pôvodu - obsahuje až 70% kakaa pochádzajúceho z peruánskych plantáží. Jej chuť oslavuje rôznorodosť kakaa a kultúru jeho pestovania v jednotlivých oblastiach Peru. Je mierne kyslá s výraznými orieškovými tónmi. Záplava nekonečnej slasti už po prvom zahryznutí!

Čokoláda je vyrobená z kakaa s označením Fino de Aroma. Jedná sa o kakaovú hmotu pozostávajúcu z odrôd kakaovníka Criollo a Trinitario, ktoré sa pestujú najmä v Ekvádore, Kolumbii, Venezuele či Peru. Vyznačuje sa príjemnou ovocno-kvetinovou arómou obohatenou o náznaky orechového sladu.

Hmotnosť balenia: 90 g. Vyrobené na Slovensku.

Zloženie: kakaová hmota (obsah kakaovej sušiny: min. 70%), trstinový cukor, kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín.

Výživové údaje produktu LYRA Čokoláda Peru Dark 70% na 100g:

Energia:   2472 kJ / 590 kcal
Tuky:   43 g
- z toho NMK*:   26 g
Sacharidy:   43 g
- z toho cukry:   27 g
Vláknina:   10 g
Bielkoviny:   4 g
Soľ:   0 g

NMK* - nasýtené mastné kyseliny

O výrobcovi čokolád LYRA

LYRA Chocolate s.r.o. je spoločnosť pôsobiaca na Slovensku, ktorá sa špecializuje na výrobu čokolády a rôznych čokoládových produktov. Jedná sa o vysokokvalitné a exkluzívne čokolády, ktoré sa zaraďujú medzi najlepšie na svete. Firma prísne dohliada na ich celý proces výroby, od suroviny až po distribúciu. Obchoduje s pôvodnými pestovateľmi kakaových bôbov v Ekvádore a Kolumbii a intenzívne sa zapája do ich vzdelávania. Na výrobu čokolád používa LYRA výlučne kakao s označením Fino de Aroma, ktoré pozostáva z odrôd Criollo a Trinitario a predstavuje len 6% z celkovej svetovej produkcie kakaa. Okrem toho sú produkty osladené trstinovým cukrom a neobsahujú nijaké chemické či aromatické látky. Spoznajte pravú chuť čokolády!

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!