Mlynček ručný Hario Mini Mill Slim

Ručný mlynček na kávu Hario Mini Mill Slim patrí medzi najmenšie ručné mlynčeky. Váži iba 200 g, čím sa stáva výborným pomocníkom na cestách a turistikách.
  • Značka: Hario
  • Kód produktu: 240066
  • Tento produkt je nedostupný

Aby mletie kávy bolo vždy zážitkom!

Ak hľadáte malý, kompaktný a zároveň štýlový ručný mlynček na kávu, potom kultový Hario Mini Mill Slim japonskej kvality je pre Vás to najlepšou voľbou. Je ideálny hlavne na cesty vo dvojici.

Mlynček je vyrobený z plastu a nerezovej ocele, takmer priehľadná spodná nádobka dokáže uchovať až 24 g mletej kávy, čím umožňuje naraz si pripraviť kávu pre 1-2 ľudí. Vďaka piktogramom na nádobke spoľahlivo odhadnete množstvo kávy potrebnej na jednu alebo dve porcie.

Hario Mini Mill Slim má dlhšiu rukoväť, vďaka ktorej si kávové zrná ľahko nameliete. Keramické mlecie kamene zaručujú dlhú životnosť a konzistentné mletie, je tu možnosť nastavenia viacerých stupňov hrúbky pomletia. Rýchlo a pohodlne si pripravíte kávu na espresso alebo do French pressu.

Váži iba 200 gramov, čím sa stáva výborným pomocníkom na cestách a turistikách. Okrem toho sa veľmi jednoducho používa a čistí.

Tento mlynček patrí medzi najmenšie ručné mlynčeky, aké trh ponúka. Staňte sa i Vy majiteľom tohto malého zázraku!

Viac informácií o vhodných spôsoboch mletia kávy sa môžete dozvedieť tu a tu.

O výrobcovi ručných mlynčekov Hario

Japonská spoločnosť Hario založená v roku 1921 v Tokiu je jedinou fabrikou v krajine, ktorá sa zameriava na dizajn a výrobu teplovzdorného skla. Pôvodne obchodovala s laboratórnym sklom určeným na vedecké účely, neskôr rozšírila svoj sortiment aj o produkty využívané v domácnosti. V súčasnosti spoločnosť ponúka na trh širokú škálu výrobkov potrebných nielen na prípravu kávy, čaju a ostatných nápojov, ale i na varenie. Okrem toho Hario dbá na ochranu životného prostredia a používa vysokokvalitné materiály, vďaka čomu sa jeho produkty vyznačujú bezpečnosťou a dlhou životnosťou.

Vlastnosti produktu Mlynček ručný Hario Mini Mill Slim

Základné špecifikácie
Farba Čierna, transparentná
Hmotnosť 200 g
Materiál Plast, nerezová oceľ, keramika
Objem 24 g mletej kávy
Rozmery (Š x V x H) 150 x 220 x 72 mm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!