Peugeot Nostalgie Ručný mlynček na kávu

Ručný mlynček na kávu Peugeot Nostalgie je zhotovený z dreva - vlaššký orech. Mlecí mechanizmus z nerezovej ocele sa vyznačuje nastaviteľnou hrúbkou mletia.
  • Značka: Peugeot
  • Kód produktu: 240068
  • 99,00€
    149,90€

Aby mletie kávy bolo vždy zážitkom!

Krásny ručný mlynček na kávu od svetovo uznávaného francúzskeho výrobcu Peugeot. Vďaka svojmu atraktívnemu dizajnu bude jedinečným doplnkom a pýchou domácnosti nejedného náročného kávičkára.

Mlynček je ručne zhotovený z dreva - vlaššký orech. Ľahko vynímateľná nádobka na mletú kávu sa nachádza v spodnej časti mlynčeka a má poistku, ktorá bráni nežiaducemu vypadnutiu. Rukoväť zaručuje pohodlné a ľahké mletie kávových zŕn. Špičkový mlecí mechanizmus z nerezovej ocele sa vyznačuje nastaviteľnou hrúbkou mletia, aby Vaša kávička bola vždy správne výrazná. Okrem toho sa naň vzťahuje doživotná záruka.

O výrobcovi mlynčeka Peugeot Nostalgie

Peugeot Saveurs je spoločnosť zameraná na výrobu koreničiek a mlynčekov na kávu. Bola založená v roku 1840 a v súčasnosti sídli vo francúzskom meste Quingey, blízko Besanconu. Patrí medzi najkultovejšie spoločnosti vo Francúzsku a jej mlynčeky sa objavujú na stoloch tých najslávnejších šéfkuchárov. Sú vyrábané ručne, čo im dodáva punc originality, kvality a žiadanosti. Exportujú sa do viac ako 80-tich krajín sveta. Navyše, spoločnosť na ich zhotovovanie používa výhradne drevo s certifikátom PEFC a dbá na ochranu životného prostredia. Peugeot, to sú dizajn a technológia, ktoré inšpirujú.

Vlastnosti produktu Peugeot Nostalgie Ručný mlynček na kávu

Základné špecifikácie
Farba Tmavohnedá
Materiál Vlaššký orech, nerezová oceľ
Rozmery (Š x V x H) 130 x 210 x 130 mm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!