Porlex Tall Ručný mlynček na kávu

Kvalitný ručný mlynček na kávu Porlex Tall je ideálnym doplnkom k alternatívneho kávovaru Aeropress, pričom kávové zrná dokáže pomlieť za extra krátky čas.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • Značka: Porlex
  • Kód produktu: 240052
  • 69,90€

Aby mletie kávy bolo vždy zážitkom!

Kvalitný ručný mlynček na kávu od špičkového japonského výrobcu Porlex spája v sebe štýl a praktickosť. Je vynikajúcim pomocníkom nielen v domácnosti, ale aj na cestách či dovolenkách.

Telo mlynčeka pozostáva z nerezovej ocele. Do vrchnej nádobky sa zmestí 44 g zrnkovej kávy, takže môžete naraz pripraviť až 6 porcií kávy.

Keramické mlecie kamene zaručujú  konzistentné mletie, majú dlhú životnosť a ostrosť, nepodliehajú korózii a jednoducho sa čistia. Vyznačujú sa širokým a presným nastavením hrúbky mletia, aby Vaša kávička bola vždy správne výrazná pre akýkoľvek typ jej prípravy. Okrem toho Porlex Tall vyniká i v tom, že kávové zrná dokáže pomlieť veľmi ľahko a za extra krátky čas, a to vďaka predĺženej odnímateľnej rukoväti.

Mlynček perfektne zapadá do vnútorných rozmerov alternatívneho kávovaru Aeropress, čím sa stáva jeho ideálnym doplnkom.

Viac informácií o vhodných spôsoboch mletia kávy sa môžete dozvedieť tu a tu.

O výrobcovi ručných mlynčekov Porlex

Porlex je spoločnosť zameraná na dizajn, výrobu, distribúciu a predaj mlynčekov na kávu a korenie. Bola založená v roku 1978 a sídli v japonskom meste Osaka. Firma sa preslávila vďaka vývoju špeciálnej technológie mlecieho mechanizmu, ktorý sa stal najprecíznejším na trhu. Okrem toho sú mlynčeky zhotovované z materiálov najvyššej kvality vo fabrike v meste Kagošima podľa presných štandardov, čo zaručuje ich dlhoročnú životnosť a funkčnosť.

Vlastnosti produktu Porlex Tall Ručný mlynček na kávu

Základné špecifikácie
Farba Strieborná
Hmotnosť 340 g
Materiál Nerezová oceľ, keramika
Priemer 47 mm
Výška 189 mm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!