Vážení zákazníci,
v súvislosti so súčasnou situáciou Vás chceme informovať o uzavretí všetkých našich kamenných prevádzok až do odvolania súčasného stavu. Rovnako je uzavretá prevádzka Cafepoint na Žilinskej ulici, ktorá pre internetový obchod obsluhovala zákazníkov s osobnými odbermi. Miesto osobného odberu je presunuté do centrálneho skladu na Račianskej ulici č. 66 v Bratislave v čase od 9:00 do 16:00. Pri osobnom odbere nie je možná platba v hotovosti a kartou. Pri osobnom odbere tovaru je potrebné zvoliť online platbu kartou, alebo platbou pomocou predfaktúry.
Váš tím Cafepoint

Vážení zákazníci,
zavádzame novú službu dodávania tovaru počas pracovných dní, "CAFEPOINT Express donášková služba do 24h", v pracovné dni, pre mesto Bratislava. Pri využití donáškovej služby je nutná online platba. Donášková služba je bezplatná.

Moccamaster Filter No.4, 100ks

Moccamaster Filter No.4 je vhodný na prípravu 1-1,25 l filtrovanej (prekvapkávanej) kávy. Určený pre kávovary značky Moccamaster a sérií KB, KBG, KBGT a CDGT.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • 3,99€

Vysokokvalitný biely papierový filter kužeľovitého tvaru vhodný na prípravu 1-1,25 l filtrovanej (prekvapkávanej) kávy. Prispieva k dokonalej extrakcii chuti z pomletej kávy.

Určený pre kávovary značky Moccamaster a sérií KB, KBG, KBGT a CDGT.

Balenie obsahuje 100 kusov.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!