Morettino Terrae 100% Arabica 500g, zrnková káva

Stredne pražená zrnková káva Morettino Terrae 100% Arabica je prémiová kávová zmes viacerých odrôd Arabiky pochádzajúcich z krajín Latinskej Ameriky.
  • Značka: Morettino
  • Kód produktu: 101053
  • Tento produkt je nedostupný

Charakteristika kávy Morettino Terrae 100% Arabica

Stredne pražená zrnková káva Morettino Terrae 100% Arabica je prémiová kávová zmes viacerých odrôd Arabiky pochádzajúcich z krajín Latinskej Ameriky. Vďaka tejto výnimočnej kombinácii v nej môžete pocítiť korenisté tóny guatemalskej kávy, ktoré sa prelínajú s kvetinovými tónmi mexickej kávy a sladkou chuťou odrody Brasil Santos a kávy z Peru. Morettino Terrae sa vyznačuje bohatou, príjemnou arómou a harmonickou chuťou s čokoládovými a citrusovými tónmi. Jedná sa o ručne zbieranú a organickú kávu pestovanú podľa prísnych ekologických noriem.

O pražiarovi kávy Morettino Terrae 100% Arabica

Caffé Morettino je talianska spoločnosť zameraná na praženie, distribúciu a predaj kávy, ktorú v roku 1920 založil Angelo Morettino v Palerme. Majiteľ dbal na vysokú kvalitu kávových zŕn a vo svojich zmesiach používal len tie najlepšie odrody. Vďaka tomu postupne silnel vplyv značky Morettino na kávovom trhu, pričom sa stala vyhľadávanou v prvých historických kaviarňach v Palerme. Spoločnosť berie svoju vášeň pre kávu naozaj vážne: pri výrobných procesoch rešpektuje životné prostredie a dlhoročnú remeselnú tradíciu praženia kávy a okrem toho založila múzeum i školu kávy, čím sa snaží o šírenie poznatkov z kávového sveta. Za zmienku stojí i to, že firma sa pýši početnými zlatými medailami získanými na súťaži pod názvom International Coffee Tasting atď., čo potvrdzuje fakt, že ponúka skutočne výnimočné kávy. Caffé Morettino, to je veľmi dlhý príbeh opisujúci nekonečnú vášeň pre kávu.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!