Morettino Naturae 200g, mletá káva

Mletá káva Morettino Naturae sa vyznačuje výraznou arómou a sviežou chuťou s plným, zamatovým telom a tónmi tmavej čokolády a karamelu. Ide o organickú kávu.
  • Značka: Morettino
  • Kód produktu: 122149
  • Tento produkt je nedostupný
  • Pražená mletá káva
  • Organická káva
  • Zmes Arabiky (60%) a Robusty (40%)
  • Hmotnosť balenia: 200 g
  • Káva určená pre moka a French press kávovary

Charakteristika kávy Morettino Naturae

Stredne-tmavo pražená mletá káva Morettino Naturae pozostáva z prémiových kávových zŕn pochádzajúcich z krajín Latinskej Ameriky a Ázie. Vďaka tejto výnimočnej kombinácii v nej môžete pocítiť lahodný charakter brazílskej Arabiky, ktorý sa prelína s typickými kvetinovými tónmi odrody Peru Chanchamayo a intenzívnymi náznakmi tmavej čokolády indických káv. Morettino Naturae sa vyznačuje výraznou arómou a sviežou chuťou s plným, zamatovým telom a tónmi tmavej čokolády a karamelu. Jedná sa o ručne zbieranú a organickú kávu pestovanú podľa prísnych ekologických noriem.

Viac informácií o talianskych kávových zmesiach sa môžete dozvedieť tu.

O pražiarovi kávy Morettino Naturae

Caffé Morettino je talianska spoločnosť zameraná na praženie, distribúciu a predaj kávy, ktorú v roku 1920 založil Angelo Morettino v Palerme. Majiteľ dbal na vysokú kvalitu kávových zŕn a vo svojich zmesiach používal len tie najlepšie odrody. Vďaka tomu postupne silnel vplyv značky Morettino na kávovom trhu, pričom sa stala vyhľadávanou v prvých historických kaviarňach v Palerme. Spoločnosť berie svoju vášeň pre kávu naozaj vážne: pri výrobných procesoch rešpektuje životné prostredie a dlhoročnú remeselnú tradíciu praženia kávy a okrem toho založila múzeum i školu kávy, čím sa snaží o šírenie poznatkov z kávového sveta. Za zmienku stojí i to, že firma sa pýši početnými zlatými medailami získanými na súťaži pod názvom International Coffee Tasting atď., čo potvrdzuje fakt, že ponúka skutočne výnimočné kávy. Caffé Morettino, to je veľmi dlhý príbeh opisujúci nekonečnú vášeň pre kávu.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!