Kávovar Limo Bar Capsletto

Kávovar bol ocenený prestížnym ocenením za dizajn Reddot design award 2016, takže sa bude vynímať aj v priestoroch náročných na dizajn doplnkov.
  • Kód produktu: 205051
  • Tento produkt je nedostupný

Tento kávovar je kompatibilný so všetkými kapsulami systému Nespresso značiek Nespresso, Cafepoint, Bialetti, Carraro, Julius Meinl, Italcaffé, Intenso, Caffesso, Limo Bar atď. Kávovar bol ocenený prestížnym ocenením za dizajn Reddot design award 2016, takže sa bude vynímať aj v priestoroch náročných na dizajn doplnkov. 

Kávovar je vybavený 19 bar čerpadlom a funkciou timer, vďaka ktorej dokážete nastaviť pomer vody a kávy presne podľa požiadaviek.

Stroj je navyše vybavený odkvapkávacou miskou s dvomi možnými polohami výšky pre väčšie šálky, ako aj pre šálky na espresso. Po odňatí odkvapkávacej misky umiestnite pod stroj aj vysoké poháre na lungo.

Príprava kávy je jednoduchá: skontrolujte, či je v kávovare naplnený zásobník s vodou, zapnite prístroj posunom časovača doľava a následne sa rozsvieti červené svetlo. Vložte kapsulu do prístroja a v okamihu sa na časovači rozsvieti biele svetlo. Následne nastavte časovač podľa toho, v akom pomere chcete mať vodu a kávu.

Viac informácií o kapsulovom kávovare sa môžete dozvedieť tu.

Vlastnosti produktu Kávovar Limo Bar Capsletto

Základné špecifikácie
Farba čierna
Hmotnosť cca 3 kg
Hĺbka 340 mm
Šírka 100 mm
Výška 240 mm
Technické špecifikácie
Objem nádoby na vodu 0,6 l
Tlak pumpy 19 bar

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!