Zavádzame novú službu dodávania tovaru počas pracovných dní, "CAFEPOINT Express donášková služba do 24h", viac informácií tu

V súvislosti so súčasnou situáciou Vás chceme informovať o uzavretí všetkých našich kamenných prevádzok až do odvolania. Miesto osobného odberu, viac informácií tu

Nivona NIMC 1000 Nádoba na mlieko

Nádoba na mlieko Nivona NIMC 1000 je určená na uskladnenie až 1 l čerstvého mlieka. Vhodná ako šikovný pomocník ku kávovarom Nivona so systémom Spumatore.
  • Značka: Nivona
  • Kód produktu: 262133
  • Tento produkt je nedostupný

Nádoba na mlieko Nivona NIMC 1000 od renomovaného nemeckého výrobcu kávovarov a ich príslušenstva. Ocení ju každý vášnivý milovník kávových špecialít. Je vyrobená z priesvitného a kvalitného plastu a určená na uskladnenie až 1 l čerstvého mlieka. Okrem toho zaujme aj svojím štýlovým dizajnom so zaoblenými hranami. Vhodná ako šikovný pomocník ku kávovarom značky Nivona so systémom Spumatore.

O výrobcovi nádoby na mlieko Nivona NIMC 1000

Nivona je nemecká spoločnosť zameraná na výrobu a distribúciu plnoautomatických kávovarov, ich komponentov a príslušenstva. V roku 2005 ju založili Peter Wildner, Thomas Meier a Hans Errmann v Norimbergu. Vďaka veľkej vášni ku káve, inováciám, precíznosti a prvotriednej kvalite strojov si značka postupne vybudovala svoje miesto medzi špičkovými výrobcami kávovarov. Nivona kávovary okúzlia nielen svojím nadčasovým dizajnom a modernými technológiami, ale aj jednoduchou, intuitívnou obsluhou a v neposlednom rade prípravou znamenitej šálky kávy. Nivona, to je absolútne nadšenie pre kávu, ktoré Vás pohltí!

Vlastnosti produktu Nivona NIMC 1000 Nádoba na mlieko

Základné špecifikácie
Farba Transparentná
Materiál Plast
Objem 1 liter

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!