Peugeot Antique Ručný mlynček na kávu

Ručný mlynček na kávu Peugeot Antique je vyrobený z kvalitného bukového dreva. Jedinečný doplnok a pýcha domácnosti nejedného náročného kávičkára.
  • Značka: Peugeot
  • Kód produktu: 240071
  • Tento produkt je nedostupný

Aby mletie kávy bolo vždy zážitkom!

Krásny ručný mlynček na kávu od svetovo uznávaného francúzskeho výrobcu Peugeot. Vďaka svojmu atraktívnemu retro prevedeniu bude jedinečným doplnkom a pýchou domácnosti nejedného náročného kávičkára.

Mlynček je ručne vyrobený z kvalitného bukového dreva a zdobený patinou. Ľahko vynímateľná nádobka na mletú kávu sa nachádza v spodnej časti mlynčeka a má poistku, ktorá bráni nežiaducemu vypadnutiu. Rukoväť zaručuje pohodlné a ľahké mletie kávových zŕn. Špičkový mlecí mechanizmus z nerezovej ocele sa vyznačuje nastaviteľnou hrúbkou mletia, aby Vaša kávička bola vždy správne výrazná. Okrem toho sa naň vzťahuje doživotná záruka.

Viac informácií o vhodných spôsoboch mletia kávy sa môžete dozvedieť tu a tu.

O výrobcovi mlynčeka Peugeot Antique

Peugeot Saveurs je spoločnosť zameraná na výrobu koreničiek a mlynčekov na kávu. Bola založená v roku 1840 a v súčasnosti sídli vo francúzskom meste Quingey, blízko Besanconu. Patrí medzi najkultovejšie spoločnosti vo Francúzsku a jej mlynčeky sa objavujú na stoloch tých najslávnejších šéfkuchárov. Sú vyrábané ručne, čo im dodáva punc originality, kvality a žiadanosti. Exportujú sa do viac ako 80-tich krajín sveta. Navyše, spoločnosť na ich zhotovovanie používa výhradne drevo s certifikátom PEFC a dbá na ochranu životného prostredia. Peugeot, to sú dizajn a technológia, ktoré inšpirujú.

Vlastnosti produktu Peugeot Antique Ručný mlynček na kávu

Základné špecifikácie
Farba Hnedá / patina
Materiál Bukové drevo, nerezová oceľ
Rozmery (Š x V x H) 130 x 210 x 130 mm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!