LYRA Čokoláda Mandala Gold, 200g

LYRA Čokoláda Mandala Gold sú tenké mliečne čokolády okrúhlemu tvaru s chrumkavým posypom zo slaného karamelu. Dokonalá harmónia sladkej a slanej chuti.
  • Značka: Lyra
  • Kód produktu: 604037
  • Tento produkt je nedostupný

Vzrušujúce čokoládové pokušenie

Tieto tenučké mliečne čokolády sú jedinečné vďaka svojmu okrúhlemu tvaru a exkluzívnemu chrumkavému posypu zo slaného karamelu. Ten dodáva čokoláde netradičné tóny, čím vzniká dokonalá harmónia sladkej a slanej chuti. Pocíťte záplavu nekonečnej slasti už po prvom zahryznutí!

Čokoláda je vyrobená z prémiového kakaa s označením Fino de Aroma. Jedná sa o kakaovú hmotu pozostávajúcu z odrôd kakaovníka Criollo a Trinitario, ktoré sa pestujú najmä v Ekvádore, Kolumbii, Venezuele či Peru. Vyznačuje sa príjemnou ovocno-kvetinovou arómou obohatenou o náznaky orechového sladu.

Hmotnosť balenia: 200 g. Ručne vyrobená čokoláda na Slovensku.

Zloženie: mliečna čokoláda (cukor, kakaové maslo, sušené mlieko, kakaová hmota - obsah kakaovej sušiny min. 40%), emulgátor: sójový lecitín, aróma: prírodná vanilka, posyp: slaný karamel (min. 4%; smotana, maslo, cukor).

Výživové údaje produktu LYRA Čokoláda Mandala Gold na 100g:

Energia:   2340 kJ / 559 kcal
Tuky:   37 g
- z toho NMK*:   22 g
Sacharidy:   46 g
- z toho cukry:   45 g
Vláknina:   2,6 g
Bielkoviny:    8,8 g
Soľ:   0,29 g

* nasýtené mastné kyseliny

O výrobcovi čokolád LYRA

LYRA Chocolate s.r.o. je spoločnosť pôsobiaca na Slovensku, ktorá sa špecializuje na výrobu čokolády a rôznych čokoládových produktov. Jedná sa o vysokokvalitné a exkluzívne čokolády, ktoré sa zaraďujú medzi najlepšie na svete. Firma prísne dohliada na ich celý proces výroby, od suroviny až po distribúciu. Obchoduje s pôvodnými pestovateľmi kakaových bôbov v Ekvádore a Kolumbii a intenzívne sa zapája do ich vzdelávania. Na výrobu čokolád používa LYRA výlučne kakao s označením Fino de Aroma, ktoré pozostáva z odrôd Criollo a Trinitario a predstavuje len 6% z celkovej svetovej produkcie kakaa. Okrem toho sú produkty osladené trstinovým cukrom a neobsahujú nijaké chemické či aromatické látky. Spoznajte pravú chuť čokolády!

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!