Puro Fairtrade Bio Noble, 250g

Pražená zrnková káva Puro Fairtrade Organic je vynikajúca kávová zmes 100%-nej Arabiky z Peru a Honduras, pestovanej podľa prísnych ekologických noriem.
  • Značka: Puro
  • Kód produktu: 102203
  • Tento produkt je nedostupný

Charakteristika kávy Puro Fairtrade Organic

Pražená zrnková káva Puro Fairtrade Organic je vynikajúca kávová zmes pozostávajúca z výberových kávových zŕn Arabiky pochádzajúcej z Peru a Hondurasu, pestovanej podľa prísnych ekologických noriem. Vyznačuje sa jedinečnou ovocnou arómou a jemne sladkou, lahodnou chuťou s čokoládovými tónmi. Určená pre všetkých milovníkov kvalitného espressa či lahodných kávových špecialít (cappuccino, caffé latte, latte macchiato,...).

O pražiarovi kávy Puro Fairtrade Organic

Puro je iniciatíva jednej z najstarších pražiarní kávy na svete pod názvom Miko, ktorá bola založená v roku 1801 v Belgicku. Puro datuje svoj vznik od roku 2005 a jeho prvoradými cieľmi sú ochrana ďaždového pralesa, trvalo udržateľný rozvoj a podpora spravodlivého obchodu - Fairtrade. Túto značku reprezentujú 3 druhy káv - Noble, Fuerte a Organic, v ktorých možno pocítiť viac ako 200-ročnú tradíciu praženia kávových zŕn, vycibrenú do dokonalosti. Puro sa snaží presadiť myšlienku, že káva sa dá pestovať aj bez zbytočného zaťažovania životného prostredia a verí, že vynaložené úsilie sa vráti v podobe verných a spokojných zákazníkov, prosperujúcih farmárov a zachránených pralesov. Puro, to je pôžitok z kávy bez výčitiek!

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!