Rhinowares Odklepávač na kávu, profi zabudovateľný

Odklepávací box značky Rhinowares slúži na vyklopenie použitej kávy zo sitka pri jej príprave. Jedná sa o štýlovú baristickú pomôcku určenú pre kaviarne.
  • 69,90€

Odklepávací box poprednej značky Rhinowares slúži na vyklopenie použitej kávy zo sitka pri jej príprave. Jedná sa o štýlovú baristickú pomôcku určenú pre kaviarne, reštaurácie a kancelárie.

Box je vyhotovený z masívnej nerezovej ocele, preto je vhodný aj do náročnejších podmienok. Vďaka praktickým rozmerom a premyslenému dizajnu ľahko zapadne do akejkoľvek pozície v pracovnej doske a možno ho jednoducho skombinovať so širokým výberom odpadových košov. Gumový odklepávací valček možno ľahko vybrať alebo po opotrebovaní vymeniť. Gumové tesnenie okolo hornej časti odklepávača chráni pred poškodením pracovného stola i úrazom prstov baristu. Je takisto ľahko vymeniteľné. Tento odklepávací box sa ľahko používa i čistí.

O výrobcovi baristických pomôcok Rhinowares

Rhinowares je úspešná a inovatívna spoločnosť špecializovaná na kaviarenský priemysel. Zaoberá sa vývojom, výrobou a distribúciou širokého spektra špičkových baristických pomôcok, ktoré vyhovujú potrebám aj tých najnáročnejších profesionálov pracujúcich vo svete kávy. Firma neustále skúma najnovšie trendy a na základe aktuálneho dopytu zavádza nový sortiment. Vďaka dlhoročným skúsenostiam a tvrdej práci dokáže Rhinowares ponúkať také produkty, ktoré premenia všednú prípravu kávy na magický rituál.

Vlastnosti produktu Rhinowares Odklepávač na kávu, profi zabudovateľný

Základné špecifikácie
Farba Čierna
Materiál Nerezová oceľ, guma
Rozmery cca 140 x 150 x 110 mm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!