S05 Caffitaly White

Kávovar Caffitaly S05 Vás dostane svojou jednoduchosťou a efektívnosťou. Veľká nádrž na vodu a veľký zásobník na použité kapsule zaručujú pohodlné používanie.
  • Kód produktu: 205053
  • Tento produkt je nedostupný

Pri kúpe tohto stroja dostanete teraz od nás darček:

Akcia platí obmedzenú dobu len pre nákup na e-shope cafepoint.sk!


Kávovar Caffitaly S05 Vás dostane svojou jednoduchosťou a efektívnosťou. Veľká nádrž na vodu a veľký zásobník na použité kapsule zaručujú tomuto stroju pohodlné a intuitívne používanie. Tak ako všetky kávovary Caffitaly, aj S05 má tri režimy prípravy nápoja. V kombinácii s výrobníkom mliečnej peny si môžete pripraviť chutné cappuccino alebo caffé latte. A to všetko Vám zaberie iba pár sekúnd!

Doporučujeme pre malé a stredné kancelárie!

Automatické dávkovanie umožňuje dosiahnuť perfektnú arómu a chuť kávy jednoduchým stlačením tlačítka. Doprajte si vysokú kvalitu za rozumnú cenu.

Kávové kapsule Caffitaly

Tento kávovar používa unikátny systém kávových kapsúl Caffitaly, v ktorých je vákuovaná čerstvo namletá káva či čaj, takže ani po dlhšej dobe na rozdiel od niektorých konkurenčných kapsulových systémov, nestráca zmes vo vnútri kapsule svoju kvalitu. Medzi výhody tohto kávovaru patria praktickosť, rýchlosť prípravy nápoja a jednoduchosť obsluhy.

Automatické dávkovanie

Pripravte si Vašu obľúbenú kávu jednoduchým stlačením tlačítka na kávovare. K dispozícii máte až tri rôzne veľkosti kávy. Môžete si vychutnať konzistentnú chuť a arómu svojej obľúbenej kávy či už sa jedná o espresso, ristretto či espresso lungo. Nevyhovujú Vám prednastavené množstvá dávky vody? Nevadí, tento kávovar umožňuje nastavenie vlastného objemu pre každú z troch možností dávkovania.

Jednoduché vkladanie kapsúl

Príprava kávy a čistenie kávovaru nebolo nikdy jednoduchšie! Použité kapsule sú automaticky po odklopení páky vysunuté z dávkovača do zásobníka použitých káv, kde sa zmestí až 20 kapsúl. Keď je zásuvka plná, jednoducho ju iba vyberiete z kávovaru a vysypete do odpadkového koša. Odteraz si dokážete pripraviť kávu iba jednou rukou :)

Nastaviteľná výška výtoku

Výšku výtoku kávy si dokážete veľmi jednoducho nastaviť, čo umožňuje pripravovať kávu do šálok rôznych veľkostí.

Hmotnosť kávy v jednej dávke kapsule je 8 g a jej trvanlivosť je až 18 mesiacov.

Zodpovednosť voči životnému prostrediu

Vďaka recyklovateľným častiam kapsúl a vypínaču šetriacemu energiu šetrí tento kávovar životné prostredie.

Vyberte si na čo máte chuť

S kávovarmi Caffitaly máte na výber z viac než 25 druhov kapsúl od viacerých výrobcov. V ponuke sú dokonca aj kapsule s čajom.

Viac informácií o kapsulovom kávovare sa môžete dozvedieť tu.

Vlastnosti produktu S05 Caffitaly White

Základné špecifikácie
Bojler Vyrobený z nerezovej ocele
Farba Biela
Hmotnosť 6 kg
Povrchový materiál ABS plast
Rozmery (Š x V x H) 220 x 290 x 332 mm
Technické špecifikácie
Maximálny počet porcií kávového odpadu 20 kapsúl
Napätie 220 - 240 V
Objem nádoby na vodu 2 l
Tlak pumpy 15 bar

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!