Bialetti City of Art Milano Espresso šálka s podšálkou 80ml, 2ks

Sada espresso šálok Bialetti City of Art Milano symbolizuje mesto Miláno. Tvar šálok bol navrhnutý tak, aby umocnil arómu kávy a konzistenciu jej krémy.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • Značka: Bialetti
  • Kód produktu: 403134
  • 19,90€

Šálka kávičky s nádychom umenia

2 vkusné porcelánové espresso šálky s podšálkami. Patria do kolekcie s názvom City of Art, ktorá Vám prinesie vždy nový, unikátny pôžitok z kávy a čaro vybraných miest s bohatou umeleckou históriou, podľa ktorých sú jednotlivé sady šálok pomenované.

Espresso šálky Bialetti City of Art Milano symbolizujú druhé najväčšie mesto Talianska - Miláno, ktoré je zároveň aj hlavným ekonomickým centrom krajiny. Zachyťte atmosféru európskej "Mekky módy" a dodajte jedinečný štýl Vašej prestávke na kávu vďaka tejto špeciálnej edícii šálok od renomovaného výrobcu moka kávovarov Bialetti!

Šáločky môžu poslúžiť aj ako exkluzívny darček pre dvojicu vášnivých milovníkov espressa s láskou k umeniu.

Šálky a podšálky sú bielej farby s tmavosivou dekoráciou. Na šálkach sa vyníma logo spoločnosti Bialetti - malý fúzatý panáčik, okraj podšálok zdobia kresby typických symbolov Milána a nápis Milano.
Šálky majú jemný, harmonický tvar, ktorý bol navrhnutý tak, aby umocnil arómu kávy a konzistenciu jej krémy. Predstavujú symbol pravej talianskej tradície.

Záruka skutočného potešenia z pitia kávy!

Vlastnosti produktu Bialetti City of Art Milano Espresso šálka s podšálkou 80ml, 2ks

Základné špecifikácie
Farba Biela, tmavosivá
Materiál Porcelán
Objem 80 ml

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!