Vážení zákazníci,
v súvislosti so súčasnou situáciou Vás chceme informovať o uzavretí všetkých našich kamenných prevádzok až do odvolania súčasného stavu. Rovnako je uzavretá prevádzka Cafepoint na Žilinskej ulici, ktorá pre internetový obchod obsluhovala zákazníkov s osobnými odbermi. Miesto osobného odberu je presunuté do centrálneho skladu na Račianskej ulici č. 66 v Bratislave v čase od 9:00 do 16:00. Pri osobnom odbere nie je možná platba v hotovosti a kartou. Pri osobnom odbere tovaru je potrebné zvoliť online platbu kartou, alebo platbou pomocou predfaktúry.
Váš tím Cafepoint

Vážení zákazníci,
zavádzame novú službu dodávania tovaru počas pracovných dní, "CAFEPOINT Express donášková služba do 24h", v pracovné dni, pre mesto Bratislava. Pri využití donáškovej služby je nutná online platba. Donášková služba je bezplatná.

Ascaso šálka Espresso LOVE, 1ks

Ručne vyrábaná šálka aj s podšálkou na espresso z kolekcie Ascaso "Love is in the air". Nápaditý darček pre zamilovaných.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • Značka: Ascaso
  • Kód produktu: 403141
  • 9,99€

Ručne vyrábaná šálka aj s podšálkou na espresso z kolekcie Ascaso "Love is in the air". Nápaditý darček pre zamilovaných. 

Tieto vysokokvalitné šálky sú vyrábané tým najlepším spôsobom, vďaka čomu odolajú zubu času. Cieľom bolo vytvoriť odolný kávový porcelán, ktorý sa nebude znehodnocovať ani pôsobením času, ani opakovaným vystavovaním teplotným zmenám a ktorý poteší oko kávičkára.

Objem: 60 ml.

Výroba šálok:

  1. Naši hrnčiari vymodelujú šálky zo zmesi bielej hrnčiarskej hliny a vody. Neskôr je šálka spracovávaná a leštená, až kým nedosiahne textúru podobnú koži.
  2. V ďalšom kroku sa šálka vypaľuje pri teplote vyše 1000°C
  3. Druhý krát je šálka vypaľovaná pri teplote vyše 1350°C. V tejto fázi porcelán skryštalizuje.
  4. Šálka je pokrytá špeciálnou povrchovou úpravou, ktorá zvýrazní jej bielu farbu.

O výrobcovi šálok Ascaso

Ascaso je spoločnosť zameraná na výrobu domácich i profesionálnych pákových kávovarov, ich komponentov a doplnkov a elektrických mlynčekov na kávu. V roku 1962 ju založil Jesús Ascaso v španielskom meste Barcelona. Firma sa sprvu orientovala na predaj náhradných dielov do kávovarov a postupne prerazila aj na medzinárodný trh. V roku 1997 José Louis Ascaso predstavil myšlienku výroby samotných kávovarov. V súčasnosti je značka Ascaso známa vo viac ako 80-tich krajinách sveta, a to vďaka pokročilým technológiam, stále novým produktom a filozofii založenej na kvalite a štýle.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!