Segafredo Espresso Casa 1kg, zrnková káva

Pražená zrnková káva Segafredo Espresso Casa sa v šálke vyznačuje intenzívnou, korenistou arómou s orieškovým nádychom a perzistentnou, bohatou krémou.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • 13,99€

Charakteristika kávy Segafredo Espresso Casa

Stredne pražená zrnková káva Segafredo Espresso Casa pozostáva len z tých najkvalitnejších kávových zŕn Arabiky a Robusty. V šálke sa vyznačuje intenzívnou, korenistou arómou s orieškovým nádychom a perzistentnou, bohatou krémou. Zaujme Vás silnou, pikantnou chuťou s čokoládovými tónmi a plným telom. Ideálna na prípravu talianskeho espressa i kávových nápojov typu cappucccino či caffé latte.

Viac informácií o talianskych kávových zmesiach sa môžete dozvedieť tu.

O pražiarovi kávy Segafredo Espresso Casa

Segafredo Zanetti je známa talianska spoločnosť zameraná na praženie, distribúciu a predaj kávy, ktorá patrí do skupiny pod názvom Massimo Zanetti Beverage Group. Cieľom firmy je šíriť myšlienku pravého talianskeho espressa - il vero espresso italiano, vďaka čomu má veľmi významné postavenie na svetovom trhu s kávou. Na každý výrobný proces od pestovania až po distribúciu sa striktne dohliada, aby sa zaručila jedinečná aróma a chuť každej šálky kávy. Segafredo Zanetti, to je ozajstný taliansky pôžitok!

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!