Vážení zákazníci,
v súvislosti so súčasnou situáciou Vás chceme informovať o uzavretí všetkých našich kamenných prevádzok až do odvolania súčasného stavu. Rovnako je uzavretá prevádzka Cafepoint na Žilinskej ulici, ktorá pre internetový obchod obsluhovala zákazníkov s osobnými odbermi. Miesto osobného odberu je presunuté do centrálneho skladu na Račianskej ulici č. 66 v Bratislave v čase od 9:00 do 16:00. Pri osobnom odbere nie je možná platba v hotovosti a kartou. Pri osobnom odbere tovaru je potrebné zvoliť online platbu kartou, alebo platbou pomocou predfaktúry.
Váš tím Cafepoint

Vážení zákazníci,
zavádzame novú službu dodávania tovaru počas pracovných dní, "CAFEPOINT Express donášková služba do 24h", v pracovné dni, pre mesto Bratislava. Pri využití donáškovej služby je nutná online platba. Donášková služba je bezplatná.

Segafredo Espresso Casa 1kg, zrnková káva

Pražená zrnková káva Segafredo Espresso Casa sa v šálke vyznačuje intenzívnou, korenistou arómou s orieškovým nádychom a perzistentnou, bohatou krémou.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • 13,99€

Charakteristika kávy Segafredo Espresso Casa

Stredne pražená zrnková káva Segafredo Espresso Casa pozostáva len z tých najkvalitnejších kávových zŕn Arabiky a Robusty. V šálke sa vyznačuje intenzívnou, korenistou arómou s orieškovým nádychom a perzistentnou, bohatou krémou. Zaujme Vás silnou, pikantnou chuťou s čokoládovými tónmi a plným telom. Ideálna na prípravu talianskeho espressa i kávových nápojov typu cappucccino či caffé latte.

Viac informácií o talianskych kávových zmesiach sa môžete dozvedieť tu.

O pražiarovi kávy Segafredo Espresso Casa

Segafredo Zanetti je známa talianska spoločnosť zameraná na praženie, distribúciu a predaj kávy, ktorá patrí do skupiny pod názvom Massimo Zanetti Beverage Group. Cieľom firmy je šíriť myšlienku pravého talianskeho espressa - il vero espresso italiano, vďaka čomu má veľmi významné postavenie na svetovom trhu s kávou. Na každý výrobný proces od pestovania až po distribúciu sa striktne dohliada, aby sa zaručila jedinečná aróma a chuť každej šálky kávy. Segafredo Zanetti, to je ozajstný taliansky pôžitok!

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!