Vážení zákazníci,
v súvislosti so súčasnou situáciou Vás chceme informovať o uzavretí všetkých našich kamenných prevádzok až do odvolania súčasného stavu. Rovnako je uzavretá prevádzka Cafepoint na Žilinskej ulici, ktorá pre internetový obchod obsluhovala zákazníkov s osobnými odbermi. Miesto osobného odberu je presunuté do centrálneho skladu na Račianskej ulici č. 66 v Bratislave v čase od 9:00 do 16:00. Pri osobnom odbere nie je možná platba v hotovosti a kartou. Pri osobnom odbere tovaru je potrebné zvoliť online platbu kartou, alebo platbou pomocou predfaktúry.
Váš tím Cafepoint

Vážení zákazníci,
zavádzame novú službu dodávania tovaru počas pracovných dní, "CAFEPOINT Express donášková služba do 24h", v pracovné dni, pre mesto Bratislava. Pri využití donáškovej služby je nutná online platba. Donášková služba je bezplatná.

Segafredo Intermezzo 1kg, zrnková káva

Pražená zrnková káva Segafredo Intermezzo sa v šálke vyznačuje intenzívnou arómou, perzistentnou, hustou krémou a jemne korenistou chuťou s plným telom.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • 12,99€

Charakteristika kávy Segafredo Intermezzo

Stredne pražená zrnková káva Segafredo Intermezzo pozostáva z kávových zŕn Arabiky a Robusty, pričom patrí medzi najstaršie a najobľúbenejšie kávové zmesi tejto talianskej pražiarne. V šálke sa vyznačuje intenzívnou arómou, perzistentnou, hustou krémou a jemne korenistou chuťou s plným telom a mierne horkastou dochuťou. Ideálna nielen na prípravu tradičného talianskeho espressa, ale aj lahodných kávových špecialít typu cappuccino či caffé latte. Má vyšší obsah kofeínu, vďaka ktorému Vás prebudí a naštartuje do náročného pracovného dňa.

Viac informácií o talianskych kávových zmesiach sa môžete dozvedieť tu.

O pražiarovi kávy Segafredo Intermezzo

Segafredo Zanetti je známa talianska spoločnosť zameraná na praženie, distribúciu a predaj kávy, ktorá patrí do skupiny pod názvom Massimo Zanetti Beverage Group. Cieľom firmy je šíriť myšlienku pravého talianskeho espressa - il vero espresso italiano, vďaka čomu má veľmi významné postavenie na svetovom trhu s kávou. Na každý výrobný proces od pestovania až po distribúciu sa striktne dohliada, aby sa zaručila jedinečná aróma a chuť každej šálky kávy. Segafredo Zanetti, to je autentický taliansky pôžitok!

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!