Segafredo Intermezzo 1kg, zrnková káva

Pražená zrnková káva Segafredo Intermezzo sa v šálke vyznačuje intenzívnou arómou, perzistentnou, hustou krémou a jemne korenistou chuťou s plným telom.
  • Značka: Segafredo
  • Kód produktu: 100211
  • Tento produkt je nedostupný

Charakteristika kávy Segafredo Intermezzo

Stredne pražená zrnková káva Segafredo Intermezzo pozostáva z kávových zŕn Arabiky a Robusty, pričom patrí medzi najstaršie a najobľúbenejšie kávové zmesi tejto talianskej pražiarne. V šálke sa vyznačuje intenzívnou arómou, perzistentnou, hustou krémou a jemne korenistou chuťou s plným telom a mierne horkastou dochuťou. Ideálna nielen na prípravu tradičného talianskeho espressa, ale aj lahodných kávových špecialít typu cappuccino či caffé latte. Má vyšší obsah kofeínu, vďaka ktorému Vás prebudí a naštartuje do náročného pracovného dňa.

Viac informácií o talianskych kávových zmesiach sa môžete dozvedieť tu.

O pražiarovi kávy Segafredo Intermezzo

Segafredo Zanetti je známa talianska spoločnosť zameraná na praženie, distribúciu a predaj kávy, ktorá patrí do skupiny pod názvom Massimo Zanetti Beverage Group. Cieľom firmy je šíriť myšlienku pravého talianskeho espressa - il vero espresso italiano, vďaka čomu má veľmi významné postavenie na svetovom trhu s kávou. Na každý výrobný proces od pestovania až po distribúciu sa striktne dohliada, aby sa zaručila jedinečná aróma a chuť každej šálky kávy. Segafredo Zanetti, to je autentický taliansky pôžitok!

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!