SET De'Longhi Inissia EN 80.CW + 200 kapsúl

Elegantný a kompaktný kapsulový kávovar De'Longhi Inissia EN 80.CW krémovej farby teraz vo zvýhodnenom sete, v ktorom nájdete až 200 kávových kapsúl!
 • Značka: DeLonghi
 • Kód produktu: X999001
 • Tento produkt je nedostupný

Zvýhodnený set obsahuje:

Akcia platí obmedzenú dobu a iba pre nákup na e-shope cafepoint.sk!


Elegantný kapsulový kávovar De'Longhi Inissia EN 80.CW krémovej farby od renomovaného talianskeho výrobcu je kompatibilný so všetkými kapsulami systému Nespresso značiek Nespresso, Cafepoint, Bialetti, Carraro, Julius Meinl, Italcaffé, Intenso, Caffesso, Limo Bar atď. Pýši sa moderným, nadčasovým dizajnom a je venovaný všetkým tým, ktorí uprednostňujú rýchlu a pohodlnú prípravu kávy.

Stroj bol navrhnutý tak, aby Vám uľahčil život. Myslí na všetko: od nastavenia dvoch veľkostí šálky až po automatické vypnutie kávovaru po 9 minútach. Jediným stlačením za 25 sekúnd dosiahne voda ideálnu teplotu na prípravu Vašej obľúbenej kávičky. Pumpička pretláča horúcu vodu cez kapsulu o hodnote 19 bar, výsledkom čoho je dokonalá extrakcia arómy, chuti a ostatných organoleptických vlastností kávy. Okrem toho je kávovar vybavený ergonomickou rukoväťou, vďaka ktorej ho možno ľahko prenášať.

Výhody kapsulového kávovaru De'Longhi Inissia EN 80.CW:

Dve veľkosti šálky - pod výpust kávy sa hravo zmestí šálka na espresso (40 ml) alebo espresso lungo (110 ml) vďaka sklopnej prednej mriežke. Na mriežku sa zmestí šálka o výške 8,5 cm, jej sklopením sa vytvorí priestor pre pohár o výške až 13,8 cm.

Ľubovoľné množstvo kávy - kávovar disponuje automatickým dávkovaním množstva vody, takže o tom, akú veľkosť nápoja si pripravíte, rozhodujete Vy.

Kávička ihneď - vďaka zdokonalenému termobloku sa kávovar nahreje už za 25 sekúnd, kávičku si teda môžete veľmi rýchlo pripraviť.

Šetrenie energie - stroj má v sebe zabudovanú funkciu automatického vypnutia po 9 minútach od poslednej prípravy kávy.

 • Kompaktný dizajn v krémovom prevedení
 • Príprava kávy stlačením jedného tlačidla
 • Sparovacia jednotka
 • Jednoduché vkladanie kapsúl
 • Mechanické vypudzovanie kapsúl
 • Zásobník na 9-11 použitých kapsúl
 • Nádoba na vodu o objeme 0,7 l
 • Súčasťou balenia je 200 kávových kapsúl

Viac informácií o kapsulovom kávovare sa môžete dozvedieť tu.

Legendárna spoločnosť De'Longhi pôsobí na trhu už od roku 1974 a ponúka široký sortiment prístrojov pre domácnosť. Jedná sa o taliansku rodinnú firmu, ktorá sa vždy snaží o jedinečnosť, nezameniteľnosť, funkčnosť a kvalitu svojich výrobkov.

Vlastnosti produktu SET De'Longhi Inissia EN 80.CW + 200 kapsúl

Základné špecifikácie
Farba Krémová
Hmotnosť 2,4 kg
Materiál Plast
Obsah balenia 1x kapsulový kávovar + 200 kávových kapsúl
Rozmery (Š x V x H) 120 x 230 x 321 mm
Technické špecifikácie
Maximálny počet porcií kávového odpadu 11 kapsúl
Napätie 220 - 240 V
Objem nádoby na vodu 0,7 l
Príkon 1260 W
Tlak pumpy 19 bar

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!