SET Home Mokita 3 porcie + Intenso Forte 150g, mletá káva GRÁTIS

Pri kúpe moka kávovaru Home Mokita na 3 porcie dostanete mletú kávu Intenso Forte 150g GRÁTIS! Kávovar je vyrobený z potravinárskej hliníkovej zliatiny.
  • Značka: Home
  • Kód produktu: X999116
  • Tento produkt je nedostupný

Pri kúpe moka kávovaru Home Mokita 3 porcie dostanete mletú kávu Intenso Forte 150g GRÁTIS!

Tento moka kávovar slúži na prípravu 3 porcií lahodného talianskeho espressa. Je venovaný všetkým tým, ktorí si chcú vychutnať začiatok nového dňa či prestávku počas práce voňavou šálkou kávy. Predstavuje symbol týchto vzácnych momentov. Je vyrobený z potravinárskej hliníkovej zliatiny, ergonomicky tvarovaná rukoväť z teplovzdorného plastu zaručuje pohodlnú manipuláciu. Vzhľad tejto moka kanvičky podčiarkuje tradičný osemuholníkový tvar pre intenzívny chuťový pôžitok a decentné strieborné prevedenie. Kávovar Home Espresso Mokita, to je potešenie z kávy, ktoré nikdy neskončí!

Hliníkový moka kávovar vie pripraviť silné a autentické espresso za pár minút. Má originálny osemuholníkový tvar kvôli rovnomernému šíreniu tepla, čím výrazne umocňuje arómu Vašej kávy.

Nie je vhodný na indukciu ani do umývačky riadu!

Každý moka kávovar je určený na prípravu istého počtu porcií, pričom pomer voda:káva (veľkosť nádoby na vodu a veľkosť sitka na kávu) je definitívne určený a má sa dodržiavať. Veľkosti 1 porcie zodpovedá cca 0,5 dl vody / 7 g kávy. Ak chceme väčšiu porciu, musíme zvoliť kávovar pre viac porcií, t.j. s väčším objemom vody, no musíme dať aj viac kávy. Ak nebude sitko plné kávy, kávovar bude pracovať nesprávne a pripraví Vám nekvalitné espresso.

Viac o spôsobe prípravy kávy v moka kávovari sa môžete dozvedieť tu.

Vlastnosti produktu SET Home Mokita 3 porcie + Intenso Forte 150g, mletá káva GRÁTIS

Základné špecifikácie
Farba Strieborná
Materiál Potravinársky hliník, plast
Množstvo kávy 21 g
Typ varnej dosky Plyn, elektrická platňa, sklokeramická doska
Technické špecifikácie
Objem nádoby na vodu 1,5 dl vody / 3 šálky kávy

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!