Simon Lévelt Bylinkový čaj Evening Thoughts, 20ks

Simon Lévelt Bylinkový čaj Evening Thoughts v nálevových vreckách. Vyznačuje sa korenistou chuťou a kvetinovou arómou. Jedná sa o relaxačnú bylinkovú zmes.
  • Značka: Simon Lévelt
  • Kód produktu: 145075
  • Tento produkt je nedostupný

Dobrá nálada ukrytá v šálke čaju.

Bylinkový čaj, 100% bio. Vyznačuje sa sladkou, sviežou, korenistou chuťou a príjemnou kvetinovou arómou. Jedná sa o relaxačnú bylinkovú zmes vhodnú na navodenie pohodového večera a kvalitného spánku.

Zloženie: rooibos*, alojzia citrónová*, fenikel*, sladké drievko*, levanduľa*, mäta*. *Organická produkcia. Výrobok obsahuje sladké drievko - nadmerná konzumácia sladkého drievka sa neodporúča ľudom s hypertenziou!

Hmotnosť balenia: 35 g. Počet nálevových vrecúšok: 20. Hmotnosť 1 nálevového vrecúška: 1,75 g.

Návod na prípravu: vložte 1 čajové vrecúško do šálky o objeme cca 2 dl, zalejte vriacou vodou a nechajte lúhovať približne 3 minúty. Čaj môžete ochutiť medom alebo cukrom.

O výrobcovi čajov Simon Lévelt

Simon Lévelt je známa holandská spoločnosť zameraná na praženie tej najkvalitnejšej kávy a produkciu tých najlepších čajov. Na trhu pôsobí už takmer 200 rokov a svojich zákazníkov si získala aj za hranicami krajiny, predovšetkým v Belgicku. Simon Lévelt prikladá obrovský dôraz na ochranu životného prostredia a trvalo udržateľný rozvoj a preto spolupracuje s takými organizáciami ako UTZ, Rainforest Alliance či Fairtrade. Ochutnajte i Vy čaje z rôznych kútov sveta so zárukou poctivého, organického produktu!

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!