Simon Lévelt Bylinkový čaj Herbal Chai, 20ks

Simon Lévelt Bylinkový čaj Herbal Chai v nálevových vreckách. Jedná sa o čaj pozostávajúci zo zmesi korenia, 100% bio. Má sladkú, silno korenistú chuť.
  • Značka: Simon Lévelt
  • Kód produktu: 145072
  • Tento produkt je nedostupný

Dobrá nálada ukrytá v šálke čaju.

Čaj pozostávajúci zo zmesi korenia, 100% bio. Má sladkú, silno korenistú chuť s hrejivým účinkom. Je ideálny na pitie počas chladných zimných večerov alebo ako príjemný osviežujúci nápoj pri pikantnom indickom jedle.

Zloženie: škorica*, zázvor*, fenikel*, kardamón*, klinček*, sladké drievko*, čierne korenie*, kakaové šupky*, badián*. *Organická produkcia.

Hmotnosť balenia: 40 g. Počet nálevových vrecúšok: 20. Hmotnosť 1 nálevového vrecúška: 2 g.

Návod na prípravu: vložte 1 čajové vrecúško do šálky o objeme cca 2 dl, zalejte vriacou vodou a nechajte lúhovať približne 5 minút. Čaj môžete ochutiť medom alebo cukrom.

O výrobcovi čajov Simon Lévelt

Simon Lévelt je známa holandská spoločnosť zameraná na praženie tej najkvalitnejšej kávy a produkciu tých najlepších čajov. Na trhu pôsobí už takmer 200 rokov a svojich zákazníkov si získala aj za hranicami krajiny, predovšetkým v Belgicku. Simon Lévelt prikladá obrovský dôraz na ochranu životného prostredia a trvalo udržateľný rozvoj a preto spolupracuje s takými organizáciami ako UTZ, Rainforest Alliance či Fairtrade. Ochutnajte i Vy čaje z rôznych kútov sveta so zárukou poctivého, organického produktu!

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!