Simon Lévelt Čierny čaj English Breakfast, 20ks

Simon Lévelt Čierny čaj English Breakfast v nálevových vreckách. Je to silný čaj s plnou a bohatou chuťou. Výborne sa hodí k tradičným anglickým raňajkám.
  • Značka: Simon Lévelt
  • Kód produktu: 145078
  • Tento produkt je nedostupný

Dobrá nálada ukrytá v šálke čaju.

Čierny čaj English Breakfast je silný čaj s plnou a bohatou chuťou. Výborne sa hodí k tradičným anglickým raňajkám. Má úžasné povzbudivé účinky, vďaka ktorým sa budete cítiť svieži po celý deň. 100% bio.

Hmotnosť balenia: 40 g. Počet nálevových vrecúšok: 20. Hmotnosť 1 nálevového vrecúška: 2 g.

Návod na prípravu: vložte 1 čajové vrecúško do šálky o objeme cca 2 dl, zalejte vriacou vodou a nechajte lúhovať 2-5 minút. Čaj je najlepší v kombinácii s cukrom a mliekom.

O výrobcovi čajov Simon Lévelt

Simon Lévelt je známa holandská spoločnosť zameraná na praženie tej najkvalitnejšej kávy a produkciu tých najlepších čajov. Na trhu pôsobí už takmer 200 rokov a svojich zákazníkov si získala aj za hranicami krajiny, predovšetkým v Belgicku. Simon Lévelt prikladá obrovský dôraz na ochranu životného prostredia a trvalo udržateľný rozvoj a preto spolupracuje s takými organizáciami ako UTZ, Rainforest Alliance či Fairtrade. Ochutnajte i Vy čaje z rôznych kútov sveta so zárukou poctivého, organického produktu!

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!