Simon Lévelt Zelený čaj Sencha Original, 20ks

Simon Lévelt Zelený čaj Sencha Original je vynikajúci japonský čaj. Má svetlú farbu a jemne krémovú, sviežu chuť, ktorá Vás príjemne povzbudí.
  • Značka: Simon Lévelt
  • Kód produktu: 145080
  • Tento produkt je nedostupný

Dobrá nálada ukrytá v šálke čaju.

Tento vynikajúci japonský zelený čaj má svetlú farbu a jemne krémovú, sviežu chuť, ktorá Vás príjemne povzbudí. Zaručí Vám to správne naladenie do nového dňa. 100% bio.

Hmotnosť balenia: 40 g. Počet nálevových vrecúšok: 20. Hmotnosť 1 nálevového vrecúška: 2 g.

Návod na prípravu: prevarte 2 dl vody a nechajte ju vychladnúť na cca 80 stupňov Celzia. Potom ňou v šálke zalejte 1 čajové vrecúško, lúhujte 2 minúty. Čaj môžete ochutiť medom alebo cukrom.

O výrobcovi čajov Simon Lévelt

Simon Lévelt je známa holandská spoločnosť zameraná na praženie tej najkvalitnejšej kávy a produkciu tých najlepších čajov. Na trhu pôsobí už takmer 200 rokov a svojich zákazníkov si získala aj za hranicami krajiny, predovšetkým v Belgicku. Simon Lévelt prikladá obrovský dôraz na ochranu životného prostredia a trvalo udržateľný rozvoj a preto spolupracuje s takými organizáciami ako UTZ, Rainforest Alliance či Fairtrade. Ochutnajte i Vy čaje z rôznych kútov sveta so zárukou poctivého, organického produktu!

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!