Cafepoint otvoril exkluzívnu predajňu kávy vo Vivo!

Cafepoint otvoril exkluzívnu predajňu kávy vo Vivo!

5.5.2013 sme spolu s Vami oslavovali! Naša predajňa vo Vivo! v Bratislave oslávila prvý rok od otvorenia! Gratulujeme!

Milovníkov kvalitnej kávy určite poteší informácia o novej veľkej predajni kávy a kávovarov, ktorú Cafepoint otvoril 5.5.2012 v bratislavskom Vivo! na prízemí.

Na ploche takmer 80m2 sa nachádza množstvo druhov a značiek zrnkovej a mletej kávy od pražiarov ako sú Italcaffé, Illy, Intenso, Lavazza, Lucaffé, Carraro a pod. K tomu pripája najširší sortiment kapsúl pre kávovary Caffitaly a Cafissimo, poduškové kávy tzv. PODy pre poduškové pákové kávovary. Pre kávičkárov nesmú chýbať v ponuke ani pochutiny ku káve.

Kávový sortiment vhodne dopĺňa široká ponuka kávovarov. Zastúpené sú moka kávovary, pákové kávovary, kapsulové kávovary a samozrejme populárne plnoautomatické kávovary.

Ak máte radi exkluzívne odrodové kávy, prípadne radi experimentujete s novinkami, Cafepoint pripravil pre vás na každý týždeň v roku špeciálnu ponuku ochutnávok exkluzívnych káv. Každý týždeň (od 21.5.2012) budeme v predajni vo Vivo! ponúkať jednu z exkluzívnych odrodových káv. Kávu je možné si zakúpiť a degustovať priamo v predajni. Káva týždňa bude k dispozícii aj v 250g balení, ktoré je možné si počas týždňa venovaného konkrétnej odrode zakúpiť v zvýhodnenej cene.

Príďte aj Vy navštíviť najkrajšiu a najvoňavejšiu predajňu široko ďaleko. Bezproblémové parkovanie ZDARMA až 3 hodiny. Tešíme sa na Vašu návštevu!