Objavte čokolády novej generácie.

Objavte čokolády novej generácie.
Svet sa mení a čokoláda sa vyvíja s ním. NXT je nová generácia čokolád, ktorá vzniká v reakcii na požiadavky mladej generácie. Tá stavia do popredia najmä dobrú chuť, ale aj dobrý pocit a zodpovedné správanie sa k planéte.
Čokolády NXT sú vyrobené z lahodných 100% rastlinných surovín, bez Éčok, umelých farbív a aróm. Neobsahujú ani najmenšie množstvo mlieka a namiesto sójového lecitínu je použitý slnečnicový lecitín.
Bezlaktózová "mliečna" čokoláda NXT, je najlahodnejšia a najkrémovejšia alternatíva mliečnej čokolády na svete. Je bohatá na kakao, no rovnako delikátna, ako klasická mliečna čokoláda. Mliečnu zložku v tejto čokoláde nahrádza "chufa". Je to rastlina - hľuza šáchoru jedlého, ktorý rastie v stredomorí. Po zbere sa hľuzy usušia, namelú a použijú ako chutná, krémová a výživná alternatíva mlieka bohatá na vlákninu. Obsah kakaa v tejto čokoláde je minimálne 42,3% a chuť je bohato kakaová a vyvážená s tónmi karamelu.
Bezlaktózová horká čokoláda NXT predstavuje čisté a lahodné čokoládové potešenie bez mlieka. Má typickú vyváženú chuť, ktorú nájdete pri všetkých produktoch Callebaut. Obsah kakaa v tejto čokoláde je minimálne 55,7% a v chuti okrem intenzívnych tónov kakaa budete cítiť aj náznak bobuľového ovocia. 
NXT, to sú čokolády novej generácie (NEXT GENERATION = NXT) bez mlieka pre všetkých, ktorí chcú lepšie žiť, dobre sa cítiť a dopriať si viac. Keďž sú 100% rastlinné a neobsahujú ani najmenšie stopy mlieka, potešia nie len našu planétu ale aj naše zdravie.  Sú vhodné na miešanie a ochutenie vegánskych krémov, dezertov, zmrzlín, alebo len tak. Vďaka obľúbenému tvaru callebaut čokolád - malé kúsky callets - sa ani nenazdáte a bude treba doplniť do misky ďalšiu porciu.
Objavte novú generáciu čokolád ešte dnes!

Zo sveta kávy

Objavte čokolády novej generácie.

Objavte čokolády novej generácie.

Kávopedia: Akú kávu pijú Taliani?

Kávopedia: Akú kávu pijú Taliani?

Talianske kaviarne predajú denne priemerne 230 šálok kávy. Ktorý druh je však najobľúbenejší?

Cafepoint recepty: Tiramisu

Cafepoint recepty: Tiramisu

Kávopedia: Prečo je talianska káva taká obľúbená?

Kávopedia: Prečo je talianska káva taká obľúbená?