Pridať do obľúbených

Jeeves & Jericho Bylinkový čaj Chamomile/Lavender, 15ks

Výrobca: Jeeves & Jericho

Jeeves & Jericho Bylinkový čaj Chamomile/Lavender je exkluzívna zmes kvetov rumančeka egyptského a francúzskej levandule. Pre dokonalé upokojenie mysle!

Viac detailov

Cena

-25.0313%

7,99 € s DPH

5,99 € s DPH

Na sklade 1 ks

Posledné kusy skladom

Detaily

Výnimočný pôžitok ukrytý v šálke čaju

Bylinkový čaj v pyramídových vreckách*. Exkluzívna zmes kvetov rumančeka egyptského a francúzskej levandule.

Lahodná chuť rumančeka sa harmonicky prelína s decentnou vôňou kvetov levandule, aby Vám navodila jedinečnú atmosféru pri chvíľach pohody a odpočinku. Čaj sa vyznačuje príjemnou arómou a jemnou chuťou s ľahkými kvetinovými tónmi a náznakmi medu. Pre dokonalé upokojenie mysle!

Zloženie: kvety rumančeka (90%) a levandule (10%). Čaj neobsahuje kofeín. Zodpovedne vyberané v Egypte a Francúzsku.

Hmotnosť balenia: 22,5 g. Počet pyramídových vrecúšok: 15. Hmotnosť 1 pyramídového vrecúška: 1,5 g. Miešané a balené vo Veľkej Británii.

Návod na prípravu: vložte 1 čajové vrecúško do šálky, zalejte vriacou vodou a nechajte lúhovať 3-5 minút.

* pyramídové čajové vrecká neobsahujú plasty a sú 100% biodegradovateľné. Zaručujú plnohodnotné vylúhovanie čaju, vďaka čomu nápoj nestráca na kvalite a je porovnateľný s akýmkoľvek prémiovým sypaným čajom.

O výrobcovi čajov Jeeves & Jericho

Jeeves & Jericho je mladá nezávislá britská remeselnícka čajová spoločnosť so sídlom v známom meste Oxford, ktorej poslaním je sprístupniť výtvarné umenie výroby čaju každému. Inšpiruje ju nielen samotný čaj, ale predovšetkým jeho príbeh od bohatej a fascinujúcej histórie po širokú škálu metód zberu a spracovania. Základným kameňom tejto firmy je zabezpečenie sociálne- a enviromentálne-etického priemyslu, čo sa snažia dosiahnuť spravodlivými cenami voči poľnohospodárom a zberačom čaju.

Vyžiadať cenovú ponuku

Jeeves & Jericho Bylinkový čaj Chamomile/Lavender, 15ks

Jeeves & Jericho Bylinkový čaj Chamomile/Lavender, 15ks