Pridať do obľúbených

Jeeves & Jericho Bylinkový čaj Lemon/Ginger Rescue, 15ks

Výrobca: Jeeves & Jericho

Jeeves & Jericho Bylinkový čaj Lemon/Ginger Rescue je exkluzívna zmes citrónovej trávy, kúskov zázvoru, citrónovej a pomarančovej kôry a sladkého drievka.

Viac detailov

Cena

7,99 € s DPH

Na sklade 9 ks

Viac ako 5ks

Detaily

Výnimočný pôžitok ukrytý v šálke čaju

Bylinkový čaj v pyramídových vreckách*. Exkluzívna zmes citrónovej trávy, kúskov zázvoru, citrónovej a pomarančovej kôry a sladkého drievka.

Ostrá chuť citrónu a zázvoru sa harmonicky snúbi s jemnou sladkosťou sladkého drievka, pričom dokonalosť tejto zmesi uzatvárajú pomarančová kôra a kvety mäty a slnečnice. Čaj sa vyznačuje ľahkou, osviežujúcou chuťou a príjemnou arómou. Môže vynikajúco poslúžiť ako prevencia proti prechladnutiu a má príjemné hrejivé účinky. Vynikajúci spoločník na dlhé chladné zimné večery.

Zloženie: citrónová tráva, kúsky zázvoru (27%), citrónová kôra (10%), pomarančová kôra, koreň sladkého drievka, kvety mäty a slnečnice. Čaj neobsahuje kofeín. Zodpovedne vyberané v rôznych krajinách.

Hmotnosť balenia: 37,5 g. Počet pyramídových vrecúšok: 15. Hmotnosť 1 pyramídového vrecúška: 2,5 g. Miešané a balené vo Veľkej Británii.

Návod na prípravu: vložte 1 čajové vrecúško do šálky, zalejte vriacou vodou a nechajte lúhovať 2-3 minúty.

* pyramídové čajové vrecká neobsahujú plasty a sú 100% biodegradovateľné. Zaručujú plnohodnotné vylúhovanie čaju, vďaka čomu nápoj nestráca na kvalite a je porovnateľný s akýmkoľvek prémiovým sypaným čajom.

O výrobcovi čajov Jeeves & Jericho

Jeeves & Jericho je mladá nezávislá britská remeselnícka čajová spoločnosť so sídlom v známom meste Oxford, ktorej poslaním je sprístupniť výtvarné umenie výroby čaju každému. Inšpiruje ju nielen samotný čaj, ale predovšetkým jeho príbeh od bohatej a fascinujúcej histórie po širokú škálu metód zberu a spracovania. Základným kameňom tejto firmy je zabezpečenie sociálne- a enviromentálne-etického priemyslu, čo sa snažia dosiahnuť spravodlivými cenami voči poľnohospodárom a zberačom čaju.

Vyžiadať cenovú ponuku

Jeeves & Jericho Bylinkový čaj Lemon/Ginger Rescue, 15ks

Jeeves & Jericho Bylinkový čaj Lemon/Ginger Rescue, 15ks

Zo sveta kávy

Cafetravel - Výlet za kávou do Južnej Ameriky a na okolité ostrovy.

Cafetravel - Výlet za kávou do Južnej Ameriky a na okolité ostrovy.

Naša cesta po mape kávového sveta pokračuje smerom na juh, presnejšie do Južnej Ameriky, kde môžeme nájsť bohatú históriu kávy a jedny z najväčších kávových plantáží na svete. Južnou Amerikou a okolitými...

Cafetravel - Putovanie po Strednej Amerike

Cafetravel - Putovanie po Strednej Amerike

Naše putovanie za kávovými dobrodružstvami pokračuje. Tentokrát sa z kolísky kávy presúvame do Strednej Ameriky, kde navštívime sedem regiónov, ktorých káva sa preslávila na celom svete. Počas...

Cafetravel - Kolíska kávového sveta.

Cafetravel - Kolíska kávového sveta.

Naša cesta okolo sveta kávy pokračuje a tento krát sa z Talianska presúvame tam, kde začal príbeh kávy - do Afriky. Až 12% svetovej produkcie kávy je dopestovanej práve v tejto krajine. Naším sprievodcom...

Cafetravel - Krajina rituálov a záhadných pravidiel kávy.

Cafetravel - Krajina rituálov a záhadných pravidiel kávy.

Z ďalekej Ázie sa presúvame do Talianska, krajiny, v ktorej síce kávu nepestujú, no napriek tomu patrí jednoznačne medzi kávové veľmoci! Práve táto krajina priniesla svetu mnoho objavov a inovácií...