Pridať do obľúbených

Jeeves & Jericho Bylinkový čaj Mojito Mint, 15ks

Výrobca: Jeeves & Jericho

Jeeves & Jericho Bylinkový čaj Mojito Mint je exkluzívna zmes mäty, citrónovej trávy a rôznych kvetov. Vyznačuje sa ľahkou, čerstvou chuťou.

Viac detailov

Cena

-25.0313%

7,99 € s DPH

5,99 € s DPH

Na sklade 3 ks

Posledné kusy skladom

Detaily

Výnimočný pôžitok ukrytý v šálke čaju

Bylinkový čaj v pyramídových vreckách*. Exkluzívna zmes mäty, citrónovej trávy a rôznych kvetov.

Sladkastá chuť tradičnej mäty a osviežujúca aróma citrónovej trávy sa prelína s voňavými kvetmi limetky, nechtíka, nevädze a safloru, ktoré dodávajú tejto zmesi krásne, sýte farby. Vďaka tomu sa čaj vyznačuje ľahkou, čerstvou chuťou. Chutí skvelo ako horúci či ľadový nápoj.

Zloženie: kvety mäty (60%), citrónová tráva, kvety limetky a nechtíka, lupene nevädze poľnej, sušené kvety safloru. Čaj neobsahuje kofeín. Zodpovedne vyberané v rôznych krajinách.

Hmotnosť balenia: 30 g. Počet pyramídových vrecúšok: 15. Hmotnosť 1 pyramídového vrecúška: 2 g. Miešané a balené vo Veľkej Británii.

Návod na prípravu: vložte 1 čajové vrecúško do šálky, zalejte vriacou vodou a nechajte lúhovať 3-5 minút.

* pyramídové čajové vrecká neobsahujú plasty a sú 100% biodegradovateľné. Zaručujú plnohodnotné vylúhovanie čaju, vďaka čomu nápoj nestráca na kvalite a je porovnateľný s akýmkoľvek prémiovým sypaným čajom.

O výrobcovi čajov Jeeves & Jericho

Jeeves & Jericho je mladá nezávislá britská remeselnícka čajová spoločnosť so sídlom v známom meste Oxford, ktorej poslaním je sprístupniť výtvarné umenie výroby čaju každému. Inšpiruje ju nielen samotný čaj, ale predovšetkým jeho príbeh od bohatej a fascinujúcej histórie po širokú škálu metód zberu a spracovania. Základným kameňom tejto firmy je zabezpečenie sociálne- a enviromentálne-etického priemyslu, čo sa snažia dosiahnuť spravodlivými cenami voči poľnohospodárom a zberačom čaju.

Vyžiadať cenovú ponuku

Jeeves & Jericho Bylinkový čaj Mojito Mint, 15ks

Jeeves & Jericho Bylinkový čaj Mojito Mint, 15ks