Pridať do obľúbených

Jeeves & Jericho Ovocný čaj Red Berry Burst, 15ks

Výrobca: Jeeves & Jericho

Jeeves & Jericho Ovocný čaj Red Berry Burst je exkluzívna zmes kúskov jablka, ibišteka, šípok a červeného bobuľového ovocia. Má intenzívnu ovocnú chuť.

Viac detailov

Cena

7,99 € s DPH

Na sklade 10 ks

Viac ako 5ks

Detaily

Výnimočný pôžitok ukrytý v šálke čaju

Ovocný čaj v pyramídových vreckách*. Exkluzívna zmes kúskov jablka, ibišteka, šípok a červeného bobuľového ovocia.

Sladké kúsky jablka a kyslastá chuť ibišteka sa harmonicky snúbi s osviežujúcimi šípkami, pričom dokonalosť tejto zmesi uzatvárajú šťavnaté kúsky jahôd, červených ríbezlí a malín. Vďaka tomu sa čaj pýši plnou a intenzívnou ovocnou chuťou so sladkými tónmi a jemnou ostrosťou a bohatou paletou farieb. Chutí skvelo ako horúci či ľadový nápoj.

Zloženie: kúsky jablka, kvety ibišteka, šípky, prírodné arómy, kúsky jahôd (2%), červené ríbezle (2%) a maliny (2%). Čaj neobsahuje kofeín. Zodpovedne vyberané v rôznych krajinách.

Hmotnosť balenia: 45 g. Počet pyramídových vrecúšok: 15. Hmotnosť 1 pyramídového vrecúška: 3 g. Miešané a balené vo Veľkej Británii.

Návod na prípravu: vložte 1 čajové vrecúško do šálky, zalejte vriacou vodou a nechajte lúhovať 3-5 minút. Na prípravu ľadového čaju použite 1 čajové vrecúško na 100 ml filtrovanej alebo osladenej vody a nechajte lúhovať v chladničke 4-6 hodín.

* pyramídové čajové vrecká neobsahujú plasty a sú 100% biodegradovateľné. Zaručujú plnohodnotné vylúhovanie čaju, vďaka čomu nápoj nestráca na kvalite a je porovnateľný s akýmkoľvek prémiovým sypaným čajom.

O výrobcovi čajov Jeeves & Jericho

Jeeves & Jericho je mladá nezávislá britská remeselnícka čajová spoločnosť so sídlom v známom meste Oxford, ktorej poslaním je sprístupniť výtvarné umenie výroby čaju každému. Inšpiruje ju nielen samotný čaj, ale predovšetkým jeho príbeh od bohatej a fascinujúcej histórie po širokú škálu metód zberu a spracovania. Základným kameňom tejto firmy je zabezpečenie sociálne- a enviromentálne-etického priemyslu, čo sa snažia dosiahnuť spravodlivými cenami voči poľnohospodárom a zberačom čaju.

Vyžiadať cenovú ponuku

Jeeves & Jericho Ovocný čaj Red Berry Burst, 15ks

Jeeves & Jericho Ovocný čaj Red Berry Burst, 15ks

Zo sveta kávy

Cafetravel - Kolíska kávového sveta.

Cafetravel - Kolíska kávového sveta.

Naša cesta okolo sveta kávy pokračuje a tento krát sa z Talianska presúvame tam, kde začal príbeh kávy - do Afriky. Až 12% svetovej produkcie kávy je dopestovanej práve v tejto krajine. Naším sprievodcom...

Cafetravel - Krajina rituálov a záhadných pravidiel kávy.

Cafetravel - Krajina rituálov a záhadných pravidiel kávy.

Z ďalekej Ázie sa presúvame do Talianska, krajiny, v ktorej síce kávu nepestujú, no napriek tomu patrí jednoznačne medzi kávové veľmoci! Práve táto krajina priniesla svetu mnoho objavov a inovácií...

Cafetravel - Výlet do kávového sveta

Cafetravel - Výlet do kávového sveta

Práve dnes vyrážame, spolu s vami, na výlet okolo kávového sveta! 

Cafetravel - Krajina tisícich bohov a Smaragd rovníka.

Cafetravel - Krajina tisícich bohov a Smaragd rovníka.

Náš výlet za prémiovými kávami začína v exotickej Ázii, ktorá patrí medzi najväčších producentov kávy na svete. Ázia je zďaleka najväčším pestovateľom kávy odrody Robusta. Vietnam je vďaka tomu...