Hario mlynčeky - Extra ponuka

Pravý kávový nadšenec sa isto nezaobíde bez kvalitného mlynčeka na kávu. Ak nevlastníte kávovar so zabudovaným mlynčekom a túžite po chuti čerstvo zomletej kávy, potom kúpa mlynčeka je tou správnou voľbou. V prípade, že máte viac času a pitie kávy je pre Vás rituálom, isto si obľúbite ručný mlynček.

Hario mlynčeky - Extra ponuka  Počet produktov v kategórii: 7

 • Iba teraz dostanete pri kúpe tohto mlynčeka balenie 250g kávy Ciao Italia podľa vlastného výberu ako DARČEK! Z ponuky nižšie si, prosím, zvoľte 1 kávu ako Váš Darček. Kvalitný ručný mlynček na kávu Hario Skerton spája v sebe eleganciu a praktickosť. Je malý, ľahký a priam ideálny pre kávičkových nadšencov.

  44,90 €
  Skladom
 • Iba teraz dostanete pri kúpe tohto mlynčeka balenie 250g kávy Ciao Italia podľa vlastného výberu ako DARČEK! Z ponuky nižšie si, prosím, zvoľte 1 kávu ako Váš Darček. Ručný mlynček na kávu Hario MM-2 neprehliadnete vďaka jeho krásnemu retro prevedeniu. Telo je robustné a vyrobené z dreva. Mlecie kamene sú z keramiky.

  49,90 €
  Skladom
 • Iba teraz dostanete pri kúpe tohto mlynčeka balenie 250g kávy Ciao Italia podľa vlastného výberu ako DARČEK! Z ponuky nižšie si, prosím, zvoľte 1 kávu ako Váš Darček. Ručný mlynček na kávu Hario Mini Mill Slim Plus je vyrobený z plastu a nerezovej ocele a spodná nádobka sivej farby dokáže uchovať až 24 g mletej kávy.

  39,90 €
  Skladom
 • Iba teraz dostanete pri kúpe tohto mlynčeka balenie 250g kávy Ciao Italia podľa vlastného výberu ako DARČEK! Z ponuky nižšie si, prosím, zvoľte 1 kávu ako Váš Darček. Ak hľadáte malý, kompaktný a zároveň štýlový ručný mlynček na kávu, potom Hario Mini Slim Pro japonskej kvality je pre Vás tou najvhodnejšou voľbou.

  54,90 €
  Skladom
 • Iba teraz dostanete pri kúpe tohto mlynčeka balenie 250g kávy Ciao Italia podľa vlastného výberu ako DARČEK! Z ponuky nižšie si, prosím, zvoľte 1 kávu ako Váš Darček. Ručný mlynček na kávu Hario Skerton Pro spája v sebe eleganciu a praktickosť. Je malý, ľahký a vhodný aj na cestovanie. Priam ideálny pre kávičkových nadšencov.

  54,90 €
  Skladom
 • Iba teraz dostanete pri kúpe tohto mlynčeka balenie 250g kávy Ciao Italia podľa vlastného výberu ako DARČEK! Z ponuky nižšie si, prosím, zvoľte 1 kávu ako Váš Darček. Ručný mlynček na kávu Hario Standard neprehliadnete vďaka jeho krásnemu retro prevedeniu. Telo je robustné a vyrobené z dreva. Mlecie kamene sú z keramiky.

  54,90 €
  Skladom
 • Iba teraz dostanete pri kúpe tohto mlynčeka balenie 250g kávy Ciao Italia podľa vlastného výberu ako DARČEK! Z ponuky nižšie si, prosím, zvoľte 1 kávu ako Váš Darček. Ručný mlynček na kávu Hario Smart G je vďaka svojej nízkej hmotnosti výborným pomocníkom na cestách aj turistikách. Okrem toho sa jednoducho používa a čistí.

  52,90 €
  Skladom
Zobrazených 1 - 7 z 7 produktov