Iba online

Pridať do obľúbených

Carraro Dolci Arabica 6x1kg, zrnková káva

Výrobca: Carraro

100406

Zrnková káva Carraro Dolci Arabica teraz vo zvýhodnenom balení po 6 kg! Skladá sa z 8 odrôd Arabiky zo Strednej a Južnej Ameriky, východnej Afriky a Indie.

Viac detailov

Výhodnosť 21.67 € / kg 0.17 € šalka kávy 

Cena

-9.6915%

143,94 € s DPH

129,99 € s DPH

Na sklade 2 ks

Posledné kusy skladom

Detaily

  • Pražená zrnková káva
  • Zmes 100% Arabiky
  • Hmotnosť balenia: 6 kg
  • Káva určená pre pákové a automatické kávovary

Charakteristika kávy Carraro Dolci Arabica

Talianska kávová zmes Carraro Dolci Arabica sa skladá z 8 odrôd Arabiky zo Strednej a Južnej Ameriky, východnej Afriky a Indie. Každá z týchto Arabík je pražená zvlášť, aby si zachovala svoj osobitý charakter. Káva sa vyznačuje plnou, sladkou chuťou, nepatrnou aciditou a delikátnou, dlhotrvajúcou dochuťou. V kvetinovej aróme prevládajú tóny jazmínu a ruže. Ideálna na prípravu espressa a na popoludňajšie/večerné pitie.

O pražiarovi kávy Carraro Dolci Arabica

Caffé Carraro je pražiareň kávy s viac ako 90-ročnou tradíciou (založená v r. 1927) nachádzajúca sa na severe Talianska, len 100 km od Benátok. Spojením dlhoročných skúseností, najmodernejšej výrobnej technológie a precízneho výberu len tých najkvalitnejších kávových zŕn je Caffé Carraro úspešnou a obľúbenou značkou nielen na talianskom trhu, ale aj vo viac ako 50-tich krajinách sveta. Ročná produkcia tejto spoločnosti je viac ako 6 000 ton kávy.

Obsah balenia

Vyžiadať cenovú ponuku

Carraro Dolci Arabica 6x1kg, zrnková káva

Carraro Dolci Arabica 6x1kg, zrnková káva