Iba online

Pridať do obľúbených

Carraro Super Bar 6x1kg, zrnková káva

Na sklade 4 ks

Posledné kusy skladom

Výrobca: Carraro

100408

Zrnková káva Carraro Super Bar teraz vo zvýhodnenom balení po 6 kg! Vyznačuje sa výraznou, orieškovou chuťou, plným, harmonickým telom a nízkou aciditou. 

Viac detailov

Cena

-20.0289%

179,94 € s DPH

143,90 € s DPH

Keby ste produkty v balení kupovali samostatne,
zaplatili by ste 179,94 €

Detaily

  • Pražená zrnková káva
  • Zmes Arabiky (70%) a Robusty (30%)
  • Hmotnosť balenia: 6 kg
  • Káva určená pre pákové a automatické kávovary

Charakteristika kávy Carraro Super Bar

Pražená zrnková káva Carraro Super Bar pozostáva výlučne z top kvalitných odrôd Arabiky pochádzajúcich z východnej Afriky a Brazílie a starostlivo vyberaných kávových zŕn africkej a ázijskej Robusty. V šálke je charakteristická intenzívnou, príjemnou arómou a kompaktnou krémou. Ďalej sa vyznačuje výraznou, orieškovou chuťou, plným, harmonickým telom, veľmi nízkou aciditou a dlhotrvajúcou, zamatovou dochuťou. Hodí sa najmä na prípravu kávových špecialít typu cappuccino či caffé latte.

Viac informácií o talianskych kávových zmesiach sa môžete dozvedieť tu.

O pražiarovi kávy Carraro Super Bar

Caffé Carraro je pražiareň kávy s viac ako 90-ročnou tradíciou (založená v r. 1927) nachádzajúca sa na severe Talianska, len 100 km od Benátok. Spojením dlhoročných skúseností, najmodernejšej výrobnej technológie a precízneho výberu len tých najkvalitnejších kávových zŕn je Caffé Carraro úspešnou a obľúbenou značkou nielen na talianskom trhu, ale aj vo viac ako 50-tich krajinách sveta. Ročná produkcia tejto spoločnosti je viac ako 6 000 ton kávy.

Obsah balenia

Vyžiadať cenovú ponuku

Carraro Super Bar 6x1kg, zrnková káva

Carraro Super Bar 6x1kg, zrnková káva