Iba online

Pridať do obľúbených

Carraro Tazza D´Oro 6x1kg, zrnková káva

Výrobca: Carraro

100409

Pražená zrnková káva Carraro Tazza D´Oro teraz vo zvýhodnenom balení po 6 kg! Má bohatú, zamatovú a sladkú chuť. Ideálna na prípravu tradičného espressa.

Viac detailov

Výhodnosť 26.50 € / kg 0.21 € šalka kávy 

Na sklade 7 ks

Viac ako 5ks

Cena

-19.6726%

197,94 € s DPH

159,00 € s DPH

Detaily

  • Pražená zrnková káva
  • Zmes Arabiky (92%) a Robusty (8%)
  • Hmotnosť balenia: 6 kg
  • Káva určená pre pákové a automatické kávovary

Charakteristika kávy Carraro Tazza D´Oro

Tajomstvo slávnej kávy Carraro Tazza D´Oro siaha až do roku 1927. Počas svojej histórie bola často napodobňovaná mnohými pražiarmi. Táto originálna zmes obsahuje až 8 starostlivo vybraných a jednotlivo spracovaných odrôd Arabiky a malé percento vysokokvalitnej Robusty. V šálke sa vyznačuje kompaktnou, perzistentnou krémou a príjemnou ovocnou arómou. Má bohatú, zamatovú a sladkú chuť. Ideálna na prípravu tradičného espressa.

Viac informácií o talianskych kávových zmesiach sa môžete dozvedieť tu.

O pražiarovi kávy Carraro Tazza D´Oro

Caffé Carraro je pražiareň kávy s viac ako 90-ročnou tradíciou (založená v r. 1927) nachádzajúca sa na severe Talianska, len 100 km od Benátok. Spojením dlhoročných skúseností, najmodernejšej výrobnej technológie a precízneho výberu len tých najkvalitnejších kávových zŕn je Caffé Carraro úspešnou a obľúbenou značkou nielen na talianskom trhu, ale aj vo viac ako 50-tich krajinách sveta. Ročná produkcia tejto spoločnosti je viac ako 6 000 ton kávy.

Obsah balenia

Vyžiadať cenovú ponuku

Carraro Tazza D´Oro 6x1kg, zrnková káva

Carraro Tazza D´Oro 6x1kg, zrnková káva