Pridať do obľúbených

Intenso Specialty Coffee 250g, zrnková káva

Výrobca: Intenso

Pražená zrnková káva Intenso Specialty Coffee je vzácna kávová zmes pozostávajúca z viacerých odrôd Arabiky pochádzajúcej z Brazílie, Peru a Burundi.

Viac detailov

Intenzita praženia 

4 z 5

tmavšie praženie

Výraznosť chuti 

2 z 3

Stredná

Kréma 

2 z 5

Nízka

Acidita 

2 z 3

Mierna

Vhodnosť prípravy

Automatický kávovar

Pákový kávovar

Moka

Výhodnosť 31.96 € / kg 0.26 € šalka kávy 

Cena

7,99 € s DPH

  • Stredná
  • tmavšie praženie
  • Nízka
  • Mierna
  • Áno
  • Áno
  • Áno

Na sklade 33 ks

Viac ako 5ks

Detaily

Charakteristika kávy Intenso Specialty Coffee

Stredne pražená zrnková káva Intenso Specialty Coffee je vzácna kávová zmes pozostávajúca z viacerých odrôd Arabiky pochádzajúcej z Brazílie, Peru a Burundi. V šálke sa vyznačuje excelentnou arómou, hustou krémou a výrazne sladkou, harmonickou chuťou s plným telom, tónmi medu a žltého ovocia a intenzívnou aciditou. Ideálna na prípravu pravého talianskeho espressa. Vďaka nižšiemu obsahu kofeínu ju možno popíjať počas celého dňa.

O pražiarovi kávy Intenso Specialty Coffee

Paská Srl. - Intenso je spoločnosť zameraná na praženie, balenie a distribúciu kávy, ktorá sídli v juhotalianskom meste Neapol. Jej základnou filozofiou je rešpektovanie neapolskej tradície praženia kávy v kombinácií s neustálym vývojom nových technológií, pričom v každom kroku z plantáže až po spotrebiteľa sa pokúša o nízky dopad procesov na životné prostredie. Zároveň sa snaží ponúkať svojím zákazníkom najlepší pomer ceny a kvality. Intenso, to je nekonečná vášeň, ktorú pocítite v každej šálke kávy!

Vyžiadať cenovú ponuku

Intenso Specialty Coffee 250g, zrnková káva

Intenso Specialty Coffee 250g, zrnková káva