Pridať do obľúbených

Intenso Cioccolato Horúca čokoláda pre Dolce Gusto, 15x14g

Výrobca: Intenso

Horúca čokoláda Intenso Cioccolato pre Dolce Gusto prebudí Vaše zmysly a vyčaruje jedinečný moment plný pôžitku. Potešte sa týmto vynikajúcim nápojom! 

Viac detailov

Cena

6,49 € s DPH

Na sklade 31 ks

Viac ako 5ks

Detaily

  • Horúca čokoláda v kapsuliach
  • Obsah balenia: 15 kapsúl
  • Hmotnosť 1 kapsule: 14 g
  • Kapsule určené pre systém kávovarov Dolce Gusto od koncernu Nestlé - 100% kompatibilné

Charakteristika horúcej čokolády Intenso Cioccolato pre Dolce Gusto

Horúca čokoláda Intenso Cioccolato určená pre systém Dolce Gusto prebudí Vaše zmysly a vyčaruje jedinečný moment plný pôžitku. V posledných rokoch sa kakao stáva veľmi obľúbeným; niet divu, keďže obsahuje substancie spúšťajúce tvorbu serotonínu prezývaného aj ako hormón šťastia. Urobte si prestávku kedykoľvek počas dňa a potešte sa týmto vynikajúcim nápojom! 
Zloženie: cukor, nízkotučné kakao, sušené odtučnené mlieko, nehydrogénovaný rastlinný tuk, sušená srvátka, zemiakový škrob, soľ, zahusťovadlo: E412, stabilizátory: E340ii, E452, emulgátor: E471, príchute.

O výrobcovi horúcej čokolády Intenso Cioccolato pre Dolce Gusto

Paská Srl. - Intenso je spoločnosť zameraná na praženie, balenie a distribúciu kávy, ktorá sídli v juhotalianskom meste Neapol. Jej základnou filozofiou je rešpektovanie neapolskej tradície praženia kávy v kombinácií s neustálym vývojom nových technológií, pričom v každom kroku z plantáže až po spotrebiteľa sa pokúša o nízky dopad procesov na životné prostredie. Zároveň sa snaží ponúkať svojím zákazníkom najlepší pomer ceny a kvality. Intenso, to je nekonečná vášeň, ktorú pocítite v každej šálke kávy!

Vyžiadať cenovú ponuku

Intenso Cioccolato Horúca čokoláda pre Dolce Gusto, 15x14g

Intenso Cioccolato Horúca čokoláda pre Dolce Gusto, 15x14g