Pridať do obľúbených

Intenso Chocolate pre Nespresso, 10x5g

Výrobca: Intenso

Mletá káva Intenso Chocolate určená pre systém Nespresso obsahuje čokoládovú arómu extrahovanú z prírodných surovín. Káva tak nadobúda delikátnu, sladkú chuť.

Viac detailov

Cena

3,99 € s DPH

Na sklade 50 ks

Viac ako 5ks

Detaily

  • Pražená mletá káva v kapsuliach
  • Káva s čokoládovou arómou
  • Obsah balenia: 10 kapsúl
  • Hmotnosť 1 kapsule: 5 g
  • Kapsule určené pre systém kávovarov Nespresso od koncernu Nestlé - 100% kompatibilné

Charakteristika kávy Intenso Chocolate pre Nespresso

Pražená mletá káva Intenso Chocolate určená pre systém Nespresso obsahuje čokoládovú arómu extrahovanú výlučne z prírodných surovín. Káva tak nadobúda delikátnu, sladkú chuť, ktorá Vám ihneď urobí skvelú náladu a dodá energiu. Ideálna na prípravu originálneho talianskeho espressa. Objavujte nové, neprebádané odtiene Vášho obľúbeného nápoja!
Káva je ihneď po zomletí vákuovo uzatvorená do plastovej kapsule tak, aby si dokázala zachovať svoju chuť, arómu a kvalitu až do momentu použitia.
Zloženie: 100% káva, prírodná aróma.

O pražiarovi kávy Intenso Chocolate pre Nespresso

Paská Srl. - Intenso je spoločnosť zameraná na praženie, balenie a distribúciu kávy, ktorá sídli v juhotalianskom meste Neapol. Jej základnou filozofiou je rešpektovanie neapolskej tradície praženia kávy v kombinácií s neustálym vývojom nových technológií, pričom v každom kroku z plantáže až po spotrebiteľa sa pokúša o nízky dopad procesov na životné prostredie. Zároveň sa snaží ponúkať svojím zákazníkom najlepší pomer ceny a kvality. Intenso, to je nekonečná vášeň, ktorú pocítite v každej šálke kávy!

Vyžiadať cenovú ponuku

Intenso Chocolate pre Nespresso, 10x5g

Intenso Chocolate pre Nespresso, 10x5g