Iba online

Pridať do obľúbených

Lucaffé Exquisit 2x1kg, zrnková káva

Výrobca: Lucaffé

100421

Zrnková káva Lucaffé Exquisit teraz vo zvýhodnenom balení po 2 kg! Vyznačuje sa veľmi špecifickou chuťou, ktorú ocenia predovšetkým nadšenci netradičnej kávy.

Viac detailov

Výhodnosť 24.29 € / kg 0.19 € šalka kávy 

Na sklade 30 ks

Viac ako 5ks

Cena

-9.9852%

53,98 € s DPH

48,59 € s DPH

Detaily

  • Pražená zrnková káva
  • Zmes Arabiky (90%) a Robusty (10%)
  • Hmotnosť balenia: 2 kg
  • Káva určená pre pákové a automatické kávovary

Charakteristika kávy Lucaffé Exquisit

Pražená zrnková káva Lucaffé Exquisit je jedinečná kávová zmes pozostávajúca z výberových odrôd Arabiky a malého percenta starostlivo spracovanej Robusty. Vyznačuje sa veľmi špecifickou chuťou, ktorú ocenia predovšetkým nadšenci netradičnej kávy. V šálke je ľahká, no výrazná s tónmi kakaa, suchej slamy a čokolády. Okrem toho má lahodnú arómu, hustú krému a dlhotrvajúcu dochuť. Hodí sa na prípravu veľmi kvalitného espressa. Určená skutočným znalcom kávy a pre výnimočné udalosti.

Viac informácií o talianskych kávových zmesiach sa môžete dozvedieť tu.

O pražiarovi kávy Lucaffé Exquisit

Za úspechom spoločnosti Venturelli a značky Lucaffé stojí najmä jej zakladateľ Gian Luca Venturelli, ktorý sa aktívne zapája aj do výberu kávy na plantážach, jej miešania, praženia či vytvárania grafiky a dizajnu obalov. Spoločnosť sa sústreďuje predovšetkým na výrobu kávových PODov, vďaka ktorým sa odlišuje od konkurencie. Jedinečné vlastnosti firmy ako odborné znalosti, neustála ponuka noviniek a vysoká kvalita kávy prispievajú k tomu, že v súčasnosti Lucaffé patrí medzi najvýznamnejších pražiarov kávy v severnom Taliansku. Svojich priaznivcov si získala nielen vďaka svojej vášni pre kávu, ale aj prostredníctvom originálneho a kreatívneho loga predstavujúceho sympatického jamajského zberača kávy Lucaffé. Obraz malého chlapíka je ľahko zapamätateľný a jeho varianty sa používajú na označenie mnohých vynikajúcich kávových zmesí. Viac o značke Lucaffé sa môžete dozvedieť tu.

Obsah balenia

Vyžiadať cenovú ponuku

Lucaffé Exquisit 2x1kg, zrnková káva

Lucaffé Exquisit 2x1kg, zrnková káva