Pridať do obľúbených

Carraro Guatemala 250g mletá

Na sklade 12 ks

Viac ako 5ks

Výrobca: Carraro

Carraro Guatemala je sladká a výrazne čokoládová káva s plným telom, miernou aciditou a dlhotrvajúcou dochuťou. Ideálna aj vo väčšej, tzv. americkej verzii.

Viac detailov

Cena

8,99 € s DPH

Detaily

  • Pražená mletá káva
  • Odrodová 100% Arabika z Guatemaly
  • Hmotnosť balenia: 250 g
  • Káva určená pre pákové a moka kávovary

Charakteristika kávy Carraro Guatemala

Najuznávanejšie kávy z Guatemaly sa pestujú v regióne Antigua v nadmorskej výške od 1600 do 2000 m n. m. Už len malé množstvo výrobcov používa tradičné spôsoby pestovania, zberu a spracovania kávových čerešní. Výsledkom toho však je vynikajúca, intenzívna káva s kvetinovou arómou, v ktorej možno pocítiť náznaky alpských bylín. Okrem toho je Carraro Guatemala veľmi sladká a výrazne čokoládová káva s plným telom, miernou aciditou a dlhotrvajúcou dochuťou. Prekrásne sa snúbi nielen so sladkými, ale aj tradičnými raňajkami. Je ideálna aj vo väčšej, tzv. americkej verzii.

O pražiarovi kávy Carraro Guatemala

Caffé Carraro je pražiareň kávy s viac ako 90-ročnou tradíciou (založená v r. 1927) nachádzajúca sa na severe Talianska, len 100 km od Benátok. Spojením dlhoročných skúseností, najmodernejšej výrobnej technológie a precízneho výberu len tých najkvalitnejších kávových zŕn je Caffé Carraro úspešnou a obľúbenou značkou nielen na talianskom trhu, ale aj vo viac ako 50-tich krajinách sveta. Ročná produkcia tejto spoločnosti je viac ako 6 000 ton kávy.

Súvisiace články

Vyžiadať cenovú ponuku

Carraro Guatemala 250g mletá

Carraro Guatemala 250g mletá