Pridať do obľúbených

Intenso Costa Rica, 10x7g v PODoch

Na sklade 4 ks

Posledné kusy skladom

Výrobca: Intenso

Pražená mletá káva Intenso Costa Rica balená v PODoch v šálke vyniká intenzívnou arómou a zamatovou krémou, pričom má bohatú chuť s plným telom.

Viac detailov

Cena

3,49 € s DPH

Detaily

  • Pražená mletá káva samostatne balená do papierových filtrov (PODušiek)
  • Odrodová 100% Arabika z Kostariky
  • Obsah balenia: 10 PODov
  • Hmotnosť 1 PODu: 7 g
  • Priemer PODu: 44 mm
  • PODy určené pre pákové kávovary

Charakteristika kávy Intenso Costa Rica v PODoch

Pražená mletá káva Intenso Costa Rica balená v PODoch pozostáva z odrodovej 100%-nej Arabiky z Kostariky, kde sa pestujú tie najlepšie kávy Strednej Ameriky. V šálke vyniká intenzívnou arómou a zamatovou krémou, pričom má bohatú chuť s plným telom a tónmi čokolády a opečeného chleba. Ideálna na prípravu lahodného espressa podávaného kedykoľvek počas celého dňa.

O pražiarovi kávy Intenso Costa Rica v PODoch

Paská Srl. - Intenso je spoločnosť zameraná na praženie, balenie a distribúciu kávy, ktorá sídli v juhotalianskom meste Neapol. Jej základnou filozofiou je rešpektovanie neapolskej tradície praženia kávy v kombinácií s neustálym vývojom nových technológií, pričom v každom kroku z plantáže až po spotrebiteľa sa pokúša o nízky dopad procesov na životné prostredie. Zároveň sa snaží ponúkať svojím zákazníkom najlepší pomer ceny a kvality. Intenso, to je nekonečná vášeň, ktorú pocítite v každej šálke kávy!
Kávový POD od Intensa je samostatne balená porcia čerstvo upraženej kávy v papierovom obale o celkovej hmotnosti 7 g. Tento POD zaručuje zachovanie arómy, chuti a kvality kávy po dlhý čas. Odporúčame ho pripravovať na pákovom kávovare.

Súvisiace články

Vyžiadať cenovú ponuku

Intenso Costa Rica, 10x7g v PODoch

Intenso Costa Rica, 10x7g v PODoch