Pridať do obľúbených

Illy Monoarabica Brazil 250g, zrnková káva

Výrobca: Illy

Zrnková káva Illy Monoarabica Brazil je odrodová 100% Arabika pochádzajúca z juhovýchodnej Brazílie. V šálke vyniká výraznou arómou a intenzívnou chuťou.

Viac detailov

Intenzita praženia 

3 z 5

stredné praženie

Výraznosť chuti 

2 z 3

Stredná

Kréma 

1 z 5

takmer žiadna

Acidita 

2 z 3

Mierna

Vhodnosť prípravy

Automatický kávovar

Pákový kávovar

Moka

Výhodnosť 43.96 € / kg 0.35 € šalka kávy 

  • Stredná
  • stredné praženie
  • takmer žiadna
  • Mierna
  • Áno
  • Áno
  • Áno

Na sklade 63 ks

Viac ako 5ks

Cena

10,99 € s DPH

Detaily

Charakteristika kávy Illy Monoarabica Brazil

Pražená zrnková káva Illy Monoarabica Brazil je odrodová 100% Arabika pochádzajúca z juhovýchodnej Brazílie, kde sú mimoriadne priaznivé podmienky na jej pestovanie. V šálke vyniká výraznou arómou, intenzívnou, sladkastou chuťou s tónmi karamelu a čokolády a plným, zamatovým telom. Ideálna na prípravu pravého talianskeho espressa.
V špeciálnej edícii odrodových káv Illy Monoarabica sa nachádzajú iba starostlivo vyberané kávové zrnká z príslušnej krajiny, pričom každá z týchto káv má špecifickú arómu a chuť. Skladajú sa z nich aj všetky ostatné kávové zmesi Illy. Vyskúšajte i Vy ako chutí svet!

O pražiarovi kávy Illy Monoarabica Brazil

Illy je spoločnosť zameraná nielen na praženie, distribúciu a predaj kávy, ale aj výrobu kávovarov, kávových mlynčekov a šálok. V roku 1933 ju založil Francesco Illy v talianskom meste Terst. Pôvodne začínala ako malá rodinná firma, no dnes pôsobí až v 140-tich krajinách sveta, a to vďaka vysokej kvalite a nezameniteľnej zamatovej chuti jej kávy. Vynikajúce kávové zmesi pozostávajúce z 9 odrôd Arabiky robia radosť miliónom ľudí v domácnostiach, kanceláriách, reštauráciach či kaviarňach. Aby sa táto značka presadila na trhu s kávou, Francesco Illy vymyslel špeciálnu technológiu uchovania arómy čerstvej kávy v plechovke, čo sa ihneď zapáčilo lodiarom, ktorí postupne začali rozvážať jeho potešenie z kávy do rôznych kútov sveta. Okrem toho v roku 1974 začala spoločnosť vyrábať, ako prvá na svete, kávové kapsule pre domácnosti a preslávila sa aj vďaka exkluzívnej ponuke kávovarov so systémom iperEspresso, jedinečným kolekciám šálok či vlastnej sietí kaviarní. Illy je jasným dôkazom toho, ako si kvalitná káva dokáže nájsť svojich oddaných zákazníkov. Viac o spoločnosti Illy sa môžete dozvedieť tu.

Súvisiace články

Vyžiadať cenovú ponuku

Illy Monoarabica Brazil 250g, zrnková káva

Illy Monoarabica Brazil 250g, zrnková káva